2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیر زن باردار نمیتونه جدابشه، باید بعد زایمان اقدام کنه

ممنون.اگر یه زن و شوهری طلاق بگیرین .پشیمون بشن بخوان دوباره ازدواج کنن باید قبلش زنه صیغه یه مرده دیگه بشه این جور قانونی هست؟؟؟؟

کوچیک شما ننه غلامم  
2738

ببینید خانم به این علت زن باردار نمیتونه طلاق بگیره که  وقتی صیغه طلاق خونده بشه اون نطفه توی شکم حرامه به همین علت تا زمانی که یچه حلال به دنیا بیاد بعد از اون میتونید طلاق بگیرین 

قانون این و میگه

خیر زن باردار نمیتونه جدابشه، باید بعد زایمان اقدام کنه

وا  این جواب اشتباهه

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸
ممنون.اگر یه زن و شوهری طلاق بگیرین .پشیمون بشن بخوان دوباره ازدواج کنن باید قبلش زنه صیغه یه مرده د ...

حرف دوستان درسته

اما منم اینو شنیدم که باید صیغه کس دیگه شه اما تو یه شرایط خاص بود فکر کنم. اما شرایطش یادم نیست

سلام . استارتر میشه طلاق داد و زمان عده اش هم تا زمان زایمانه . و همسر باید خرجشو بده چون بچش تو شکمشه

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸
2706