2752
2734
عنوان

هزینه آزمایشم شد936هزا تومن

6639 بازدید | 107 پست

دیروز آزمایش داشتم چندتا، وقتی مسئول اونجا گفت میشه 936هزار تومن سرم داشت شاخ در میاورد.گفت برو رو تخت بخواب ازمایات زیاده ناشتا هم هستی حالت بد میشه شاید 8تا سرنگ ازم خون گرفت، ازمایشم برا ین بود که چرا بعد از چند بار ای یو ای و  ای وی اف جوابم منفیه وقتی به شوهر م گفتم پولم کمه برا ازمایش خیلی دلم براش سوخت

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

وااای چقدر زیاد مگه دفترچه بیمه ندارید؟😲😲

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وااای چقدر زیاد مگه دفترچه بیمه ندارید؟😲😲

چرا بیمه سلامت داریم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
یا خدا خب میرفتی یه جای دیگه برا آزمایش

دکترم گفت برو اینجا قیمتش مناسب تره 

منم این آزمایشات کاملترش رو دادم.‌ به من گفت ۲.۳۵۰ دقیقا داشتم شاخ درمیاوردم ولی حتی روم نشد بپرسم چرا هیچکدومش بیمه نیست

منم توقع یه تومن نهایت داشتم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706