2703
2553
صباجان توصیه هات خیلی عالی بود به نظرمن کتاب ریحانه بهشتی کتاب خوبیه البته منم معتقدم پیش از عمل به این کارها مابایدروی خودمون بیشتراز هرچیز کار ودقت کنیم وقتی ماخودمون خوب باشیم یقینا بچه مابه خودمان میره و خوب میشه
بچه ها من کتاب ریحانه بهشتی رو به همه توصیه می کنم برای هر ماه اعمال خاص برای خوردن میوه و خوندن سوره های خاص مثلا برای زیبایی کودک و غیره داره خیلی خوبه

من مدام دست راستم رو روی شکمم میذاشتم و سوره والعصر رو می خوندم و واقعا هم خدا بچه های اروم و صبوری بهم داد
ایه الکرسی هم می خوندم هم هر روز صبح که از خواب بیدار میشدم تو موبایلم داشتم میذاشتم تا نی نی هم بشنوه
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوست جونا

سلام صبا جونم پست های جالبی بود عزیزم اما یکی مثل من که سر کاره کمتر می تونه به همه این برنامه ها برسه

من روزی نیم جزء قرآن با صدای پرهیزگار واسه نی نی می زارم که گوش بده آخه از این هفته ( 17) نی نی من دیگه قادر به شنیدن صداهای اطرافش هست

شب ها هم موقع خواب 3 بار سوره توحید و سه بار والعصر واسش می خونم و زیارت آل یاسین که تو گوشیم دارم واسش می زارم تا اسم امام هارو هم یاد بگیره بعدش هم اونقدر صلوات می فرستم تا خوابم ببره

سوره یوسف و محمدم وقتی دارم ختم قرآن می کنم می خونم امید وارم کم کاری نکنم و بعدا افسوس نخورم

برنامه ریزی کردم برم چند تا کتاب داستان که داستان های مذهبی داره بگیرم روزانه واسش داستان بخونم تا با صدام آشنا بشه تا بلا فاصله بعد از به دنیا اومدن صدام رو بشناسه

کاره دیگه ای که کردم یه لیست نوشتم از چیز هایی که دوست دارم نی نی یاد بگیره یا نه نمی خوام یاد بگیره دارم تمرین می کنم اول تو خودم پیادشون کنم چون نی نی چیزی می شه که ما هستیم نه چیزی که ما می خوایم بخاطر همین اول باید خودمون رو اصلاح کنیم تا نی نی صالحی داشته باشیم
آسمون جونم سلام........عزیزم تو هم به قول خودت با اینکه سر کار میری این همه کار انجام میدی

خوب هر کس هم در حد توانش باید انجام بده..........روش های تو هم خیلی خوبه
خدا جون بابت اینکه همیشه پیشم هستی شکر😍😍😍😏
2714
منم دوستان از اپل بارداری واسه اولین بار دارم ختم قرآن.انجام میدم.تو.مل بارداری فقط یکبار در توانم هست..الان دیگه ماه هشت هستم. با ترجمه. 40 روز زیارت عاشورا... 40 روز سوره یاسین....40 روز ذکر بسم الله... 40 روز حدیث کسا.. رو انجام دادم آیت الکرسی هم زیاد خوندم...الان بیشتر وقتم واسه ختم میزرم..ولی سوره العصر هم.باید بخوانم حتما واسه صبوری. و سوره یوسف واسه زیبایی

سلام من دارم ختم میکنم قرانو واسه سلامتی امام زمان  یه باردیگه هم نذر کردم واسه سلامتی بچه شبم ک میخوابم ایت و الکرسی و قدرو ولعصر و نصر و 4قل و حمد و کوثر میخونم 

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)

من هر روز زیارت عاشورا و سوره یاسین میخونم ولی برای ختم قران تنبل هستم یه بار ختم کردم الانم جز ۴ هستم ولی چند روزی یه بار میخونم بینش وقفه زیاده

تصمیم گرفتم هر روز یه جز رو تا آخر بخونم ان شالله

میشه برام دعا کنید تا پسرم سالم و به موقع دنیا بیاد💕

سلام دوستان 

خیلی اطلاعات خوبی به دست آوردم تو این تاپیک 

منم توو سایت نی نی بان خوندم سوره حجرات برای حفظ کردن جنین از سقط خوبه و میخوام شروع کنم هم ختم قرآن هم سوره هایی که تاثیرات خوب داره رو بخونم ان شاء الله 

و اینکه جایی خوندم قبل انعقاد نطفه خوندن یازده بار سوره فجر برای پسر شدن فرزند مجرب. 

سرم خاک کف پای حسین است*دلم مجنون صحرای حسین است*بهشت ارزانی خوبان عالم*بهشت من تماشای حسین است*السلام علیک یا اباعبدالله
2706