2737
2734
دوستای گلم برنامه مون این باشه هر روز که میایم نت حتما قبلش حلقه مونو زده باشیم و بیایم بگیم چند تا در چند دقیقه....

رقابت شدشده ...

بجنبید پلیززززززززززززززززززززززززززززززززز

در ضمن حلقه تن زیب دارممممم... خیلی راضیممممممم

کلا دو سایز بزرگ و کوچیکه تن زیب رو میگم. باید همون بزرگو گرفت اولش خیال میکنی خیلی بزرگه اما بعد می بینی نه همین اندازه خوبه اون یکی خیلی کوچیکه بخاطر اون موج ها یی که داره هم حلقه نمیافته از دور کمرت وهم خیلی راحته ولی حتما باید از اول روزی 3 مین بری کم کم زیاد کنی تو بروشورش نوشته کامل.
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
من قبل از اینکه بیام نت حلقه مو زدممممممممممم...

1000 دور در 12 دقیقه...

خواهشا همه بیاین اعلام حضور کنید تا با انگیزه بشیممممممممممم...
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دیگه میخوام نوبت عصرمو بزنم ایشاللهههههههه...

هر روز دوبار...

گوش شیطون کررررررررر
مغازه هایی که لوازم ورزشی میفروشن..گالری ها هم بعضیاشون دارن....
2740
2706