2737
2734
سلام بچه ها ، من دوشنبه یعنی حدود ده روز بعد یه سری آزمایش دارم که آزمایش ادرار هم داره ، داشتم حساب میکردم دیدم اون روز من روز چهارم پریودم هستش که نمیشه برم آزمایش بدم، در ضمن من قرص مارولون هم میخورم ، میشه این ماه دو یا سه روز قرصم رو زودتر قطع کنم یعنی نخورم که به اون روز میرسم پریودم تموم شده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش نمیدونم چیه ولی بعید میدونم هورمونی باشه ، راستش من یک ماه دیگه عمل بینی دارم دکترم یه سری آزمایش نوشته که دو تاش رو فهمیدم ایدز و هپاتیت بود ولی چیزای دیگه هم هست
2731
راستش نمیدونم چیه ولی بعید میدونم هورمونی باشه ، راستش من یک ماه دیگه عمل بینی دارم دکترم یه سری آزمایش نوشته که دو تاش رو فهمیدم ایدز و هپاتیت بود ولی چیزای دیگه هم هست
مشکلی نیست ، فقط نمونه ادرار رو نباید از اول ادرار برداری ، ببخشید ولی بعد از اینکه یه مقدار ادرار کردی خودت رو با دستمال تمیز کن و بعد نمونه رو داخل ظرف بگیر
من قبلا اینطوری ازمایش دادم
2740