2737
2734
سلام...من پسرم 2 سال رو رد کرده اما هنوز نتونستم از شیر بگیرمش..خیلی وابسته است مخصوصا موقع خوابیدن..تو شب هم تا صبح چند بار بیدار میشه و شیر میخوره ..اگر بابابش بره پیشش از گریه نمیخوابه...
دلم براش میسوزه...گاهی کمی تلخش میکردم منتهی اینقدر با دستمال کاغذی میماله تا تلخیشکم یشه و میخوره...
نمیدونم چه کار کنم که هم خودم و هم اون کمتر اذیت بشیم ..البته شیر روزش رو قطع کردم و فقط موقع خواب ظهر یه بار میخوره

خواهش میکنم هر کی بچه اش خیلی وابسته بوده و تونسته راحت از شیر بگیره تجربیاتش رو بگه..خیلی نگرانم..
در ضمن هیچ کسی نمیتونه بهم تو شب کمک کنه تو نگهداریش
هیچ وقت به خدا نگو که مشکل بزرگی دارم،به مشکل بگو که خدای بزرگی داری..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پودر سیر مالیدم گفتم بو میده یکمیم خورد حالش میخواست بهم بخوره ولی دیگه نخورد. هفته اولش سخته چون همش بهونه میگرفت و گیر الکی میداد مثل معتاداااا که ترک میکنن باید بسازی ویکم مراعاتشو بکنی. منم دست تنها این کارو کردم حتی شوهرم هم زیاد کاری نمی تونست بکنه فقط خودت باید قوی باشی و دلت نسوزه براش. شبا هم پا میشد گریه میکرد ولی میخوابوندمش یه جوری.
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره
2728
سلام ساناز جون.دختر گلت خوبه..کم پیدایی؟..خوش به حالت که تونستی...من دلم برای شبهاش میسوزه خیلی بی قرار میشه..پودر سیر هم امتحان میکنم البته اگر نتونه با دستمال کاغذی پاکش کنه...جدیدا میگه بشورش...دیگه اینو چی کارش کنم....بچه هایه الان خیلی باقدیم فرق کردن به این راحتی نمیشه سرشون کلاه گذاشت
هانیه جان من برا دخترم از 15 ماهگی شیر شبانه اش رو قطع کردم فقط روزها میخورد 20 ماهگش هم شیر روزانه اش رو قطع کردم چون شنیده بودم شیر شبانه خوردن بچه خیلی اذیت میکنه قبل از اینکه بیشتر وابسته بشه از همون 15 ماهگی قطع کردم تا ساعت 7 صبح میخوابید بعد بیدار میشد اوایل گریه میکرد ولی توجه نکردم
آخه از جهت روانشناسی این کار خوب نیت ...مخصوصا اینکه پسر من دیگه 2 سالشه و خوب میفهمه اگر یه روزی ببینه چسب نیس فکر میکنه دروغ گفتم و یا دوباره میاد میخواد!!!تازه پسر من خیلی دلسوزه میترسم غصه بخوره..

شما کار خوبی کردی که زود قطع کردی..من که هر چی به دکترش گفتم زودتر بگیرمش گفت نه چون پسرم نارس بوده و مگیفت بچه نارس تازه بیشترم بخوره اشکال نداره برای هوشش خوبه!!!
2740
مرسی عزیزم. یه مدت هرچی پست مینوشتم ارسال نمیشد منم که اعصاب ندارم !!! باید نا ارومی هاشو تحمل کنی . اگه گفت بشور الکی بشور بگو نمیشه یه جوری گولش بزن!! اگه نشد دیگه چاره ای نیست باید صبر زرد بمالی که میگن خیلی تلخه! منم پودر سیر رو امتحانی مالیدم دیدم جواب میده. یه چیزی بمال که بدش بیاد. یا یه شربت تلخ بمال. در هر صورت باید این کارو بکنی . من الان خیلی راحت شدم غذا خوردنش هم خیلی بهتر شده حتی خوابش. شب هم تا صبح دیگه میخوابه تو اتاق خودش!
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره
ماشالله به دختر گلت..دیگه از پوشکم بگیریش وقت عروس کردنشه ....
دوست من صبر زرد رو هم امتحان کرد بچه اش خورد به زور هههههههههه
پسر من بیشتر از تلخی از ترشی متنفره اصلا لب به ترشی نمیزنه ...فکر کنم با آبلیمو امتحان کنم بهتره...فعلا اسهال داره و تب چند روزی صبر میکنم بعد شروع میکنم از ظهر به این کار
دعا کن راحت بگیرمش...واقعا اعصاب مصاب نمونده برام..اگر یه بچه دیگه خدا روزی بهم داد حتما از اول به شیر خشک عادتش میدم ......
من فعلا باید برم...لطفا هر کی هر چی بلده بهم بگه تا بعدا بیام بخونم..
پیشاپیش از لطف همگی ممنونم
به نظرم پروژه پوشک گرفتن بدتره هنوز که موفق نشدم :(( .
ایشالا موفق میشی بعدش میای میگی چقدر راحت بود . اره از چیزی استفاده کن که بدش بیاد اقش بشینه. اگه ترشی دوس نداره اره ابلیمو و سرکه هم خوبه. بزار طفلک خوب بشه بعد چون غم سنگینیه براشون!!!!
موفق باشی عزیزم