2737
2734
عنوان

روابط زناشوئی

4652 بازدید | 20 پست
10 ساله که ازدواج کردم
بچه نداریم
چون رابطه زناشوئی نداریم
دوستان خوبی هستیم
من و شوهرم حرف هم و خوب میفهمیم اما روابط جنسی ما با مرور زمان کم رنگ شد و از3سال پیش عملا همخونه و دوست خوب هم هستیم
هر دو از این وضع رضایت داریم و هیچ کدوممون گلایه ای نمیکنه
مشکلات ما وقتی پیش میاد که بخوایم با هم رابطه ای داشته باشیم
اونجاست که هیچ رقم با هم کنار نمیایم و شاید تا یکی دو هفته سر همین موضوع قهر و جر و بحث و گله گذاری ها شروع بشه تا اینکه باز به این نتیجه برسیم که بیخیال
همون جوری خوب بود
ما مشکل داریم
نه من نه اون بلکه هر دومون
نمیدونم این مشکل درمان داره یا نه؟
من از روزی که ازدواج کردم حسی به نام نیاز جنسی نشناختم
هیچ وقت نفهمیدم این لذت جنسی که ازش حرف میزنن چه جور حسیه؟
هر بار که رابطه داشتیم
زجر کشیدم
اعصابم خرد شده
و آخرش نفهمیدم این چند دقیقه نفرت انگیز چه خیری داره که دنیا رو فساد گرفته؟
وقتی یکم رو مون بهم باز شد در کمال تعجب دیدم همسرم هم همین نظرو داره
وضع اون از من بدتر بود
اون عقیده داره رابطه جنسی هیچ خیری برای مرد نداره وباعث مریضیش میشه
در حقیقت اون بود که روابط ما رو خاتمه داد
از دوستام پرسیدم خیلی از اونها هم حس منو تجربه کردن
یکی از دوستام میگفت این حقیقتو که چیزی از روابط زناشوئی نمیفهمم مثل یه راز از شوهرم پنهان کردم
اونقدر فیلم بازی کردم که خودم هم باورم شده لذتی در این رابطه هست اما حقیقتا هیچ چی حس نمیکنم و فقط تحمل میکنم تا شوهرم راضی باشه
دیدم اکثر زنها همین وضع و دارن
اما گویا مرد ها مثل شوهر من نیستن
و من اینجا یکم شانس آوردم
الان فقط نگران بچه دار نشدنم
دوست دارم مادر بشم
اونم دوست داره پدربشه
اما با سالی یه رابطه زناشویی ناموفق که نمیشه پدر و مادر شد
از طرفی دوست دارم اگر بیمارم درمان بشم
اما دکترم در کمال ناباوری با دیدن آزمایش ها ی من گفت که من کاملا سالمم
نیاز به راهنمایی دارم
حالا از شما میپرسم
خانم های ایرانی
آیا از رابطه جنسی با همسرتون حسی درک میکنید؟
یه رابطه جنسی خوب باعث نزدیکی روحی بیشتر زوجین میشه. حتی من میدونم که خیلی وقتا که افراد به شدت ناراحت یا عصبانی یا افسرده هستند با یه رابطه مناسب با همسرشون تخلیه روانی میشن و حالشون بهتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما چند سالتونه ؟
و این حالت شما اصلا طبیعی نیست و هر انسان سالم جدایی از هر گونه مشکلی، نیاز به روابط جنسی داره
و از همه عجیب تر دوستان شما بودند که همین وضع داشتند !!
این حس انقدر قویه که بعضی افراد دچار خود ارضایی و استمنا میشن و بدون وجود جنس مخالف از این غریزه لذت می برند و حالا شما حتی توانایی لذت بردن از جنس مخالف ندارید ؟؟
از همه مهمتر ، برای چی میخوایید رابطه زناشویی و سکس داشته باشید ؟
وقتی دارید خوش و خرم کنار هم زندگی میکنید و نه شما احساس نیاز میکنید و نه شوهرتون؛ خب دیگه برای چی میخوایید خودتون زجر بدید ؟ ! و به قول شوهرتون خودتون مریض کنید ؟
مثلا مادربزرگ منم هیچ رابطه یی با پدر بزرگم درحال حاضر نداره و نمی تونند هم داشته باشند، ولی عاشقانه کنارهم زندگی میکنند

بالاخره تمام این چند میلیارد آدم روی کره زمین که نباید مثل هم زندگی کنند، شما هم نه به خودتون زجر بدید و نه سعی کنید شوهرتون بیمار کنید و بجای اون بفکر ابراز محبت بطور دیگه یی بهم باشید

دوست عزیز دیگه وقتی میگید :

""هر دو از این وضع رضایت داریم و هیچ کدوممون گلایه ای نمیکنه
مشکلات ما وقتی پیش میاد که بخوایم با هم رابطه ای داشته باشیم""

یا اینکه :

""هیچ وقت نفهمیدم این لذت جنسی که ازش حرف میزنن چه جور حسیه؟
هر بار که رابطه داشتیم
زجر کشیدم
اعصابم خرد شده""

و همسرتون معتقده که:

""اون عقیده داره رابطه جنسی هیچ خیری برای مرد نداره وباعث مریضیش میشه""

و همینطور به پزشک مراجعه کردید:

""اما دکترم در کمال ناباوری با دیدن آزمایش ها ی من گفت که من کاملا سالمم""

پس شما در کمال سلامت و رضایت هم خودتون هم شوهرتون نمی خوایید رابطه جنسی داشته باشید، دیگه زور که نیست

و مشکل شمارو فقط و فقط یک روانپزشک میتونه درمان کنه و دونستن اینکه آیا بقیه زنها از رابطه سکس با شوهراشون چقدر و چطور لذت میبرن، بعید میدونم کمکی به حال شما بکنه

تنها جان من هم فکر میکنم باید به یک روانپزشک مراجعه کنید، فکر می کنم این موضوع که زنها از نظر جنسی نسبت به مردها ضعیفتر هستند یا به عبارت دیگر کمتر از مردها به اوج لذت جنسی میرسند، عمومیت داره، در مورد خود من هم صدق می کنه،ولی همیشگی نیست ودر مورد شوهرت کمی عجیب به نظر میرسه، به نظر میرسه هر دوتون به مشاوره و کمک نیاز دارید.
عزیزم سر چی رابطه ج.ن.سی .تون کنار نمی آین ؟
سر چی میشه که قهر و جر و بحث پیدا می کنین ؟
بیشتر توضیح بده شاید بتونیم کمکت کنیم
در ضمن چون پرسیدی حسی درک می کنین یا نه ؟بگم که آره .حس خوب و یا فراتر از خوبی هم هست و هر انسانی حق داره درکش بکنه . مخصوصا خانم ها که به نظر من لذتشون از مردها بیشتر هم هست منتها رو نمی کنن :)
عزیزم شما و همسرت باید مشکلتون رو حل کنین نه اینکه باهاش کنار بیاین .این وضعیت اصلا طبیعی نیست .با یه دکتر درستو حسابی مشورت کنین اول ببینین مشکل جسمیه یا روحی بعد هم درمان بشین به امید خدا

2738
با عرض معذرت بنظر من همسرت gay تشریف دارن. خیلی از زنا بخاطر فذهنگ غلط ما درست با مسائل جنسی آشنا نمی شن و بعد ازدواج هم فکر می کنن زشته که بپرسن یا از همسرشون بخوان کاری رو انجام بده که باعث لذتشون می شه. به خودت لطف کن عزیزم و حتما برین پیش sexologue این آدمها روانشناسهائی هستن که تخصص در مسائل و روابط زناشوئی دارن و کمکتون می کنن. به هردوتو یاد می دن که چطور رفتار کنین که از رابطه جنسی لذت ببرین. اگر در تهران هستین به شماره 148 زنگ بزنین. مرکز مشاوره هست و راهنمائیتون می کنه. در ضمن بنظر من همسرتون باید حتما یه آزمایش تستوسترون بدن
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
خیلی عجیبه! این نشانه یک مشکل در هر دوی شماست! مشکل روحی و حتی جسمی! مخصوصا در همسر شما! کنترل مسائل جنسی جزو وظایف هیپوتالاموس است که گرسنگی و تشنگی را نیز کنترل میکند و همین موضوع نشان دهنده اهمیت این امیزش در سلامت فرد است! هیچ مرد سالم نمیماند مگر اینکه سکس سالم و مستمری داشته باشد! و هیچ زنی سرحال و پر انرژی تر نمیشود مگر اینکه با رابطه سکس از همسرش انرژی روحی و جسمی بگیرد!
عزیزم شوهر شما باعث به وجود اومدن این مشکل شده و این حس هم در شما سرکوب شده شاید الان این مشکل به نظر شما مهم نباشه ولی در اینده به مشکل خواهید خورد به نظر من هر چه سریع تر این مشکل رو حل کنید
سلام ببخشید اینو میگم اما هم خودتون و هم ایشون نصف عمرتون فناست ، من اصلا به همین خاطر ازدواج کردم رابطه به آدم در زندگی زناشویی حس مفید و سالم بودن میده تو زندگی زناشویی تاکید میکنم . حتما یه مشکلی هست شک نکن و به متخصص این جور چیزا که نمی دونم کیه مراجعه کن
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
2706