2737
2734
عنوان

دوران نقاهت بعد از عمل دیسک کمر

1959 بازدید | 4 پست

سلام دوستان. من از خیلی وقت پیش کمر زیاد کمرم درد میگرفت و خوب با استاراحت بهتر میشدم. دکتر هم که رفتم تشخیص دیسک کمر د مهره ال 4 و ال 5 رو داد. اما خوب بعد از این که بهتر شدم حامله شدم و دخترم به دنیا اومد. یه چند وقت بعد دوباره کمر دد شدم و این دفعه پای چپم هم درد مگرفت تا این که دکتر تشخیص پارگی دیسک رو داد و من کمرم رو عمل کردم. الان تقریبا 1 ماهه. و باید از فردا برم سرر کار. اما انگار یه مقدار برام سخته. میخوام بدونم شما آیا تجربه ای در این زمینه دارین. میخوام بدونم باید سر کار چه جوری باشم. متا چه حد فعایت داشته باشم. دکتر فقط گفته میتونی راه بری. اما دولا و راست نشم. حالا میخوام بدونم چقدر وقت طول میکشه تا به زندگی عادیم برگردم. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چند سال پیش زن داییم کمر درد بدی گرفت رفت پیش آقای دکتر قربان زاده متخصص ارتوپد /جراح زانو ولگن
و خیلی زود کمر دردش خوب شد اصلا به عملم نکشید شماره مطبشم 02144236721/77173515

2731

سلام عزیزم شما الان خوبی ؟ اینکه برگشتی به کارت مشکلی پیش نیومد؟ 

من نه ماهه عمل کردم و از سه روز پیش برگشتم سرکارم .اما یکی دو ساعت اخر کمرم شروع میکنه ب درد کردن 

دکترم گفت هر یک ساعت دراز بکش سرکار و ورزش کن باز برگرد سرکارت 

حالا میترسم هی بیشتر بشه باز کمردردم