2733
2734

خیلی ناراحتم مامانم کلی واسش زحمت کشیده.خودم شاغلم تا الان که دو سال و دو ماهشه بیشتر با مامانم بوده

نمیدونم چکار کنم همش باهاش لج میکنه میگه بوسم نکن پیشم نشین و این چیزا

در حالیکه مادرشوهرمو خیلی دوست داره و پشت سرش گریه میکنه

راهکار بدید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دقیقا۰پسر۰منه۰هیچ۰کاریش۰نمیشه۰کرد۰مامانامون۰که۰یکسره۰باهاشون۰مجبوری۰دعواشونم۰میکنن۰واز۰کارایب۰منعشون۰میکنن۰مادرشوهرا۰میان۰نیم۰ساعت۰بازی۰میکنن۰میرن

من خوشبخت میشم چون به قدرت خدا اعتماد دارم😍😍😉😉

حتما مادرت خیلی میگه اینکارو کنی دوست ندارم و اینا اونم یاد گرفته

واگرنه بچه ۲سال اصلا معنی دوست نداشتنو نمیفهمه

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...

ای بابا بچه این چیزا حالیش نیست که بفهمه کی واسش زحمت کشیده و کی نکشیده

خیلی دوست دارم زودتر عروسیمونو بگیریم ولی یه مشکلاتی هست 😢😢😢😢.                             میشه برامون دعا کنید؟؟؟؟؟ 🙃      
2740

خواهرزاده منم نسبت به پدرم همینجوریه

میگه بوسم نکن سبیل داری

فقط وقتی پول میخواد خودش میاد بابامو میبوسه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

خوب بچه س چه میدونه 

یکی از اقوام ما هم2سالش بود به هرکی میرسید میگه ای کثاااافت مثلا داشت شوخی میکرد ولی معنیشو نمیفهمید که بده

♥گر مخیر بکنندم به قیامت که چه خواهی؟                 دوست ما را و همه نعمت فردوس شما را!♥

خواهر زاده منم دو سال و ۴ماهشه وقتی خواهرم اذیتش میکنه یا خیلی بوسش میکنه میگه دوست ندارم اما وقتی چیزی ازش بخواد میگه خاله دوست دارم.فکر کنم اقتضاء سنیش باشه.غصه نخور

عزیزم منم بچه بودم با مادربزرگم دقیقا همینجوری بودم

میگفتم خونمون نیا 😐 (چ بی حیا) 😂

بعد بزرگ شدم آدم شدم 😐

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو

نه معنای ناراحتی رو درک میکنه وقتی جیغ میزنه بهش میگم از دستت ناراحت میشم بوسم میکنه و آروم میشه

میدونم مامانم سیاست نداره

اما اصلا اهل دعوا کردن بچه نیست

خیلی دوسش داره

2706