2410
2553
من 4 ماهه زایمان کردم...شکمم داره رو مخم راه میره...

تصمیم جدی گرفتم روزی دو بار هر بار 1000 تا حلقه بزنمممممممم...

یعنی میشه که بشه!!!!

بیاید با هم به رقابت بپردازیم تا بشیمممممممم:

کمر باریک من....

در ضمن حلقه تن زیب دارممممم... خیلی راضیممممممم

کلا دو سایز بزرگ و کوچیکه تن زیب رو میگم. باید همون بزرگو گرفت اولش خیال میکنی خیلی بزرگه اما بعد می بینی نه همین اندازه خوبه اون یکی خیلی کوچیکه بخاطر اون موج ها یی که داره هم حلقه نمیافته از دور کمرت وهم خیلی راحته ولی حتما باید از اول روزی 3 مین بری کم کم زیاد کنی تو بروشورش نوشته کامل.

دوستای گلم برنامه مون این باشه هر روز که میایم نت حتما قبلش حلقه مونو زده باشیم و بیایم بگیم چند تا در چند دقیقه....

رقابت شدشده ...

بجنبید پلیززززززززززززززززززززززززززززززززز
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
سلااااام منم 4 ماهه یزارین شدم یکم شکم دارم من همش فک میکنم با حقه نمیشه اصلا..من یدونه هم بلد نیستم بزنممم
آدمها برای هم سنگ تمام میگذارند اما نه در وقتی که در میانشان هستی نه.... آنجا که در میان خاک خابیدی، سنگ تمام را میگذارند و میروند....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم حلقه میزنم خیر سرم ولی دو روز پشت سر هم ویک هفته نمیزنم دوست دارم شکممو جر بدم
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2720
خیییییییییییلی راحته! یه سی دی آموزشی داره ....فقط روز اول هی حلقه از کمرت میفته...بعد ماهرررر میشی!!!

راسنی حلقه ات باید از اون بزرگا و سنگینا باشه تا بتونی باهاش ححلقه بزنی!
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
سلام عزیزم منم 4 ماهه زایمان کردم ولی شکم ندارم خیلیییییی خدارو شکر اودم بگم

من قبل برداریم واسه پهلوهام حلقه زدم بیچارههههههههههههه شدم

چون باید اصلش اینه که روزی یه ربع بزنی ولی من روزی 45 دقیقه زدم
از اون موقع زانو درد روم مونده بیچاره شدم بعضی وقتا زانوهام میگیره
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
2714
من تن زیپ دارم..از اون بزرگاش...2 سال پیش 7 خریدم.....الان 12 تومنه...

مرجانم راست میگی اصولی زدنش خیلی مهمه.... 2 ساعت بعد غذا نباید حلقه زد... روزی دو تا 10 دقیقه....
2706