2737
2734
عنوان

کسی میدونه دلیل بی تابی بچه ام چیه؟

113 بازدید | 19 پست

بچه ام 40 روزشه، چندروزه تو خواب دایم بدنشو میکشه و کش و قوس شدید بهش میده بعد صورتش سیاه میشه، گاهی هق هق میکنه، و یهو آروم میشه

تو رو خدا اگه کسی میدونه چرا و چکارش کنم بگه

شوهرم تاج سرم و دخترم نگین وسط این تاجه، با دنیا عوضشون نمیکنم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نق زدن تو خواب از علائم رفلاکسه. ببرش پیشه یه متخصص گوارش کودکان

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2731

بالا نمیاره؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738

وقتی شیر میخوره مصمعن شو اروقشو میگیری

ممکنه کولیک داره.

شکمشو با روغن زیتو جهت عقربه ساعت ماساژ بده. از قطه های کولیک استفاده کن.

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩
وقتی شیر میخوره مصمعن شو اروقشو میگیری ممکنه کولیک داره. شکمشو با روغن زیتو جهت عقربه ساعت ماساژ ب ...

و بدنشم کلا با روغن ماساژ بده تا گرم بشه. 

یه دکتر خیلی خوب هم ببر ببیندش

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩

والا پسر من صدایی شبیه زور زدن درمیاورد خودش و جمع میکرد و تا ۳  ماه هم این حالتا رو داشت و صورتش قرمز میشد تو خواب فقط از بس زور میزد . واسه دل درد هستش و اصلا جای نگرانی نیست . 

2706