2733
2734
عنوان

از بي تفاوتي همسرم متنفرم

444 بازدید | 26 پست

بخاطر كار همسرم منو همسرم از هم دوريم منم بخاطر بارداريم نميتونم برم پيشش،،تو بارداريم خيلي اذيت شدم سه ماه اول ويار شديد داشتم الان ويارم خوب شده  ولي دندونام همش درد گرفته از دردش جونم ب لب اومده از طرفي هم دوري شوهري  اذيتم ميكنه..ولي اون خيلي بي تفاوته اصن يه زنگ نميزنه بهم ببينه دندون دردم خوب شده يا نه؟؟تازه بهشم گفتم من توقعم بالا تر رفته لطفا بيشتر بهم توجه كن ولي اصن انگار ن انگار خيلي دل گيرم چيكار كنم ب نظرتون؟؟دوسم ندارم هي ب اين موضوع فك كنم  ك هم اعصاب خودموخورد ميكنم هم اعصاب اونو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کمتر مردی والا پیدا میشه با احساس باشه ینی فکر نمیکنن نیاز به بروز هست اکثر همینن والا من با زبون خودم به شوهرم میگم بوسم کن نازم کن ینی دوازده ساله قضیه رو نگرفته😂

2731
عزیزم کمتر مردی والا پیدا میشه با احساس باشه ینی فکر نمیکنن نیاز به بروز هست اکثر همینن والا من با ز ...

دقیقا درست گفتی چرا انقد این مردا بی احساسن بعضی وقتا به انسان بودنشون شک میکنم

برای سلامتی تمام بیماران صلوات 💝
متنفرم از حاملگی وتغییر هورمونا و اعصاب خوردیاش.منکه کلا تا۹ماه جامون جدابود😕😕😕

اره خيلي بده  اوايل بهش ويار داشتم نميخواسم كنارم باشه الان برعكس شده خيلي. احساس ميكنم خيلي دوسش دارم😫اونم اينو فهميده هي سو استفاده ميكنه

اره خيلي بده  اوايل بهش ويار داشتم نميخواسم كنارم باشه الان برعكس شده خيلي. احساس ميكنم خيلي دو ...

يعني ميشه ادم حامله بشه و عاشق شوهرش بشه!!!اگه بشه همين فردا اقدام ميكنم با وجود مشكلات مالي...اخه حس خاصي به شوهرم ندارم و اين اذيتم ميكنه

كاش ميشد لحظه ها را پس گرفت...!

عزیزم ازین ویکس ها که خیلی بو دارن بزن روی فکت و زیر گلوت و با یه پارچه ی گرم کمی روش رو گرم بگیر زود درد دندونت آروم میشه،واسه اخلاق شوهرت هم شما تو این زمان خیلی حساسی همسرت هم خیلی تنهاست،

يعني ميشه ادم حامله بشه و عاشق شوهرش بشه!!!اگه بشه همين فردا اقدام ميكنم با وجود مشكلات مالي...اخه ح ...

نميدونم بخاطر تغيير هورموناس خيلي احساس نياز ميكنم بقيه رو نميدونم...كسي ديگه هم مثل من بوده؟؟؟؟

عزیزم میخک هم خوبه برا درد دندون بزار رو دندونت

هرمونات بهم ریخته حساس شدی 

کتاب بخون تا وقتت پر شه کمتر فکر و خیال کنی

طعنه ی خلق و جفای فلک و جور رقیب همه هیچ اند،اگر یار موافق  باشد