2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شروع هفته 20 یه چیزایی حس کردم. الان که 23 هستم قویتر شده! گاهی هم اصلا نیست!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
یعنی شما اصلا تا به حال هیچ چیزی احساس نکردی . مثل ترکید حباب آب یا حرکات موج مانند که شبیه به حرکات روده باشه یا نبض هیجی"؟؟؟؟

معمولا از هفته چهارده بعضی وقتها مثلا شاید ماهی دو یا سه بار همچین چیزهایی احساس می شه که خود مادر نمی تونه بفهمه که مربوط به حرکات جنین هست یا نه .
ولی الان دیگه باید حداقل هر دو هفته یکبار یک لگد احساس کرده باشی .
به نظر من با دکترت در میان بگذار البته تا قبل از هفته بیست و هفت حرکات جنین ریتمیک نیست و ممکنه چند رو ز حسابی تکون بخوره بعد یک هفته بی حرکت باشه . البته بی حرکت نیست ما ضربه ها رو حس نمی کنیم.
2738
بعد از خوردن چیز شیرین و در حالت استراحت مادر.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عزیزم هنوز دیر نشده، اگه خیلی نگرانی با دکترت صحبت کن حتما راهنماییت میکنه.
کاش بجای حجاب ، حیا اجباری بود ، شرف اجباری بود ، راستی و درستی اجباری بود ، کاش داشتن معرفت و وجدان اجباری بود.........
نگران نباش . نی نی حرکت میکنه ولی شما حس نمی کنی . شاید اگه کمی دقت کنی متوجه بشی . یه لیوان شربت ( یا آب قند ) بخور ( البته اگه قندت نرماله ) ، روی پهلوی چپ دراز بکش و آروم باش . می تونی دستت رو هم روی شکمت بذاری . گرچه هنوز یه کمی زوده که روی سطح شکم حسش کنی . بیشتر عمیقه و شبیه حرکت حبابه . اگه می تونی تا یکی دو ساعت صبر کن . حتی اگه بازم متوجه نشدی نگران نشو . شاید نینیت یه ریزه تنبله ؛)
2706