2726
عنوان

ترخدا راهنمائیم کنین دیده نشدن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 10422 بازدید | 52 پست
دوستان سلام
من هفته هفتم بارداری ام هستم دیروز سونو واژینال انجام دادم . دکتر گفت هنوز قلب تشکیل نشده . ساک و زرده دیده می شه . یک هفته صبر کن تا ببینیم چی می شه ؟ کسی مشکل منو داشته ؟ یعنی باید کورتاژ کنم یا ممکنه هفته دیگه قلب دیده بشه . لطفاً نظر بدبد .
مامان عسل نگران نباش منم مشکل تو رو داشتم و خدا رو شکر وقتی 2 هفته بعدش رفتم دکتر قلبش تشکیل شده بود عزیزم به خودت استرس وارد نکن که سمه دکتر علتش رو هم بهم گفت و این بود که تخمک گذاری دیرتر از انتظار بوده و در نتیجه سن بارداریم اونطور که دکتر گفته بوده نبوده و لقاح دیرتر انجام شده بوده خلاصه دکتر 2 هفته سن بارداری رو اشتباه بهم گفته بود بسپار به خدا و آرامش خودت رو حفظ کن چون درکت میکنم که چه حالی داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان عسل جون اصلا اصلا نگرانی به خودت راه نده.مورد منم مثل شما بود.توی اون دو هفته مردم و زنده شدم.تازه خواهر شوهرم هم دقیقا همینطور بود.زهرا جون درست میگن.دکتر منم گفتن که تخمک گذاری دیرتر از موعد اتفاق افتاده
توکلت به خدا باشه عزیزم
زندگی چون گل سرخیست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطیف...
2728
سلام مامان عسل جون منم مشکل شما رو داشتم من بهمن ماه سال گذشته تو هفته 8 قلب جنینم دیده نشد و بهم گفن باید حتما بری کورتاژ اما من حرفشونو گوش نکردم چون شنیدم کورتاژ خیلی عوارض داره از جمله چسپندگی در آینده و اگه پزشکت آماتور باشه ممکنه رحمت سوراخ شه و خدای نکرده هزار مشکل و ......

من برای بچه ام صبر کردم اما خودش خود به خود دو هفته بعد سقط کامل شد و اثری ازش نموند بچه ی اولم بود و من خیلی براش عزاداری کردم اما بازم هزار بار خدا رو شکر کردم که کورتاژ نکردم

به نظر من تو هم صبر کن اگه به امید خدا قلب بچه ات تشکیل شده باشه که معلوم میشه اگه هم نشده باشه که خود به خود بدون عوارض سقط میشه

زیاد خودتو ناراحت نکن من برات دعا میکنم و تو هم راضی باش به رضای خدا...

من بعد از اون جریان 2 ماه بعد باردار شدم و الان تو هفته ی 6 بارداریم

اگه سوالی داشتی به وبلاگم بیا تا مفصل بهت جواب بدم چون من درست شرایط تو رو داشتم.

سلام مامان عسل جون منم مشکل شما رو داشتم من بهمن ماه سال گذشته تو هفته 8 قلب جنینم دیده نشد و بهم گفن باید حتما بری کورتاژ اما من حرفشونو گوش نکردم چون شنیدم کورتاژ خیلی عوارض داره از جمله چسپندگی در آینده و اگه پزشکت آماتور باشه ممکنه رحمت سوراخ شه و خدای نکرده هزار مشکل و ......

من برای بچه ام صبر کردم اما خودش خود به خود دو هفته بعد سقط کامل شد و اثری ازش نموند بچه ی اولم بود و من خیلی براش عزاداری کردم اما بازم هزار بار خدا رو شکر کردم که کورتاژ نکردم

به نظر من تو هم صبر کن اگه به امید خدا قلب بچه ات تشکیل شده باشه که معلوم میشه اگه هم نشده باشه که خود به خود بدون عوارض سقط میشه

زیاد خودتو ناراحت نکن من برات دعا میکنم و تو هم راضی باش به رضای خدا...

من بعد از اون جریان 2 ماه بعد باردار شدم و الان تو هفته ی 6 بارداریم

اگه سوالی داشتی به وبلاگم بیا تا مفصل بهت جواب بدم چون من درست شرایط تو رو داشتم.