2733
2734

خانومای خانه دا تو خونه چطور وقتتون رو میگذرونید؟ من شاغل بودم اما به خاط زایمان و نی نی موندم تو خونه.شما عزیزان چیکار میکنید که از وقتتون تو خونه به بهترین نحو استفاده کنید؟ 

نمن خودم غذا و مرتب کردن خونه بعدشم چون تو خونه نقاشی رو لباس انجام میدم سعی میکنم سفارش مشتری رو آماده کنم 

وقت زیاد باشه بازم به خونه میرسم و وسایل رو تغییر دکور میدم 

پسرمم طفلی همش کارتون میبینه

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من در حضور همسر ،تمامی کارها را انجام میدهم تا هم همسرجان قدر من را بداند و متوجه شود که خانه داری بسی سخت هست و هم این که در نبود شوهر وقت آزادی داشته باشم و برای خودم استراحتی کرده باشم.

من در حضور همسر ،تمامی کارها را انجام میدهم تا هم همسرجان قدر من را بداند و متوجه شود که خانه داری ب ...

شوهره من اصلا دوست نداره وقتی میاد خونه من کار کنم.میگه بیا بشین کنارم.وقتی رفتم کاراتو بکن.حتی شبا که زود از من میخوابه مثل بچه ها میگه بیا منو بخوابون خخخخ

من در حضور همسر ،تمامی کارها را انجام میدهم تا هم همسرجان قدر من را بداند و متوجه شود که خانه داری ب ...

ای با سیاست من شوهرم میگه من نیستم کاراتو انجام بده من میام بیا بشین پیش من

برای رسیدن به آرزوهامون یه صلوات بفرستید... 
نقاشی رو لباس ! چقدر قشنگ.هزینه زیاد میخواد؟ از کجا یاد گرفتین؟

والا من خودم یاد گرفتم کلا عاشق نقاشی هستم نه هزینه نداره فقط رنگ و قلم مو و هنرتون دیگه

naghshe_lebas@

ایدی منه تو تل پیام بدین اددتون کنم گروهم

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
2740
شوهره من اصلا دوست نداره وقتی میاد خونه من کار کنم.میگه بیا بشین کنارم.وقتی رفتم کاراتو بکن.حتی شبا ...

شوهر منم اینا رو میگه که بیا پیشم بشین یا بزار بعدا انجام بده وقتی من نیستم.منم یه مدت میرفتم کنارش مینشستم و کاری نمیکردم. دیدم بعد یه چند روزی میگه عزیزم نمیخوای یه دوری تو خونه بزنی😐 (منظورش این بود نمیخوای کاری انجام بدی)یا می گفت خوش به حالت که خونه ای. نتیجه این شد که منم دوباره همه کارها رو جلوی خودش انجام میدم.اونم همش میگه خسته نباشی یا دستت درد نکنه.

ای با سیاست من شوهرم میگه من نیستم کاراتو انجام بده من میام بیا بشین پیش من

اینو از تجربه فهمیدم که درسته شوهره میگه بیا پیشم اینا رو بزار بعدا انجام بده،ولی وقتی هم میری پیشش میشینی فکر میکنه که کلا هیچ کاری انجام نمیدی. شوهر منم دقیقا مثل شوهر شما میگه ولی دو روز که پشت سر هم کنارش بشینم میگه عزیزم یه دوری تو خونه بزن.😐

2706