2737
2739
عنوان

یه رژیم متعادل

618 بازدید | 32 پست

سلام خانوما. یه سوال دارم. میگم من تا حالا چند بار تصمیم گرفتم که رژیم بگیرم ولی خیلی ضعف میکنم. مثلا این وقت روز داخل بدنم میلرزه. خیلی حالم بد میشه. افرادی که رژی میگیرن و موفق میشن هم چنین حالتایی دارن؟ من 10 کیلو اضافه وزن دارم تا به وزن نرمال برسم . کمکم کنین

آره عزیزم خوب طبیعیه

اینجورمواقع هویج بخور یانهایت یکی دوتاخرما

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اتفاقن الان خواستم تاپیک بزنم بگم خیلی خوشحالم رژیمم نتیجه داشت و ادامه میدم طبیعیه عزیزم چند روز ...

سخته ولی دیگه لرزش که ادم بگیره طبیعی نیست.ایشون میگه حالم خیلی بد شده

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
رژيم جنرال موتورز؟خوب بود؟چند كيلو كم كردي

آررررره

دیروز 1 هفتم تموم شد و دقیق 7 کیلو کم کردم

20 کیلو دیگه باید کم کنم

فقط تنها چیزی که رعایت نکردم خوردن 8 تا 10 لیوان آب بود

اونقدرررر بی حوصلم که فرمایش همه متینه😢

عزیزم باید همه چی بخوری ولی کم مثلا تو هفته سه بار برنج بخور فقط ناهار اونم ده قاشق همه چی بخور خورشت مرغ ولی کم روغن و مرغتو یا گریل کن یا ابپز..... و در اخر باید اینجوری بحوری تا ضعف نکنی          مثلا ساعت 9 صبحانه 11 میان وعده 1 ناهار 5 میان وعده 9 شام و یازده به بعد هیچی دیگه نخوری فقط موقع خواب یه لیوان شیر

درطول روز اگه گشنه ات شد یه لیوان اب بخور اگه دیدی فشارت داره میفته یه خرما بخور با چایی 

ودر اخر و مهم تر از همه ورزش کنا رژیمه حداقل یک ساعت در روز میتونی برقصی پیاده روی کنی ولی باید ورزش کنی

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
آررررره دیروز 1 هفتم تموم شد و دقیق 7 کیلو کم کردم 20 کیلو دیگه باید کم کنم فقط تنها چیزی که رعای ...

اب خيلي مهمه حتما بخور

افرين به ارادت

من هم رژيم نه روزه گرفتم الان روز دوم هستم اميدوارم وزنم كم بشه

سخته ولی دیگه لرزش که ادم بگیره طبیعی نیست.ایشون میگه حالم خیلی بد شده

آخه منم بدنم میلرزید. خودم می‌فهمیدم قندم افتاده

دست و پام گیز گیز می‌کرد و خواب میرفت

یه خرما میخوردم درست میشدم

یا یه میوه شیرین

اونقدرررر بی حوصلم که فرمایش همه متینه😢
2706