2733
2734
عنوان

سلام میشه به من کمک کنید

268 بازدید | 13 پست
میخواستم بپرسم ازشما دوستان که یخچال فرنچ سام سونگ خوبه یاال جی ممنون میشم جواب بدیم فردا قصد خرید دارم
 (یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
ممنون سرمه سرا جون .اخه یه فرنچ سامسونگ دیدم خیلی نقلی وخوشگله وقیمتش هم مناسبه 4میلیونه .خواستم بدونم کسی داشته سامسونگ وازش راضیه
 (یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
من ال جی دارم خیلی راضی ام
شنیدم یخچال ال جی خوبه
تلویزیون سامسونگ
چی بگم والا

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
لباس شویی بوش گرفتن فروشنده از مارک بوش خیلی تعریف کرد میگفت بچای سامسونگ یخچال بوش بردارقیمت فرنچ سامسونگ با یخچال بوش یکی بود ولی سایدش نزدیک 8میلیون بود یکم برام سنگینه قیمتش .ممنونم مونا جون نظرتو گفتی