2752
2734
عنوان

با این همه پشم چه کنم؟!!😄😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 31 پست
واقعا چرا چرا وقعا اخه انسان اولیه ایم مگه اینقد پشموپلاس

من نمیدونم اینا چرا همینجور بیشتر میشن ...

هر چی میکنی از رو نمیرن 

90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اونجور که گفتی شاید ترسیدن بیان جلو 😁

بگو نترسن پشمالو هستم ادم خوار نیستم خب

90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
2731
گیس ..مدلای مختلف..فرانسوی..کلاسیک ..تیغ ماهی.

عایا مسخره کردن پشمالو ها کار خوبیست؟!

دیگه زدم به سیم اخر.... میخوام برم از ریشه بسوزونمشون

زمستونه....سرده برای مصرف کمتر انرژی گرمایی خوبه😜😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
عایا مسخره کردن پشمالو ها کار خوبیست؟! دیگه زدم به سیم اخر.... میخوام برم از ریشه بسوزونمشون

باور کن من خودم یه گوله پشم بودم بعد دست و پا در اوردم . ..میدونی دیگه خسته شدم  از دستشون ..تصمیم گرفتم باهاشون دوست باشم ..کم کم داره ازشون حتی خوشم میاد  

Shake it! shake it!
دست و پات فقط مو داره یا کلا بدنت پر موعه؟

پا و صورتم داغونه... یعنی یک روز  در میون صورتم پر میشه 

پاهامم که.... 😥

پا و صورتم داغونه... یعنی یک روز  در میون صورتم پر میشه  پاهامم که.... 😥

منم همینطوریم بخدا 😄😄😄 ولی زرده فقط ولی ابجیم همینجوریه لیزر کرده واقعا خیلی موثره چندین جلسه داره ولی خوبه مخصوصا برای صورت

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
باور کن من خودم یه گوله پشم بودم بعد دست و پا در اوردم . ..میدونی دیگه خسته شدم  از دستشون ..تص ...

نه من نمیتونم باهاشون دوست باشم...

یعنی یه استخر بخوام برم که بدبختم...

مهمونی رو که حتما باید از قبل بدونم

وااااای یه مهمون سرزده بیاد که بیچارم....

دیگه خسته شدم

میخوام برم لیزر