2752
2734
عنوان

گند زدم به ماکروفر ام . کمک دوستان

878 بازدید | 14 پست

سلام دوستان . جوجه تو ماکروفر درست کردم ماکروفرم چربی گرفته و کثیف شده 

با دستمال و رایت و جوش شیرین پاک نمیشه لک شده 

لطفا بهم بگید چیکار کنم تمیز بشه تازه امشب دیدم که لک قدیمی چند تایی بالاش جا مونده من ندیدم از قبل بوده 

کمککک

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من توسترم اینجوری شده بود باسیم ظرفشویی نم دار کشیدم تمیز تمیز شد!!

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

سلام من راستش نمیدونم چطور باید تمیزش کرد. یه سوال برا خودم پیش اومده گفتم از شمابپرسم. توو ماکروفم جوجه کبابی درست کردم،اخراش از یه سمت در ماکروفر بخار وگرمای داخلش میومد بیرون. طوری که صفحه ی مانیتور ماکروفر بخار میزد. میگم این طبیعیه؟نکنه درش خراب شده؟

من توسترم اینجوری شده بود باسیم ظرفشویی نم دار کشیدم تمیز تمیز شد!!

توتسترچی میشه درست کرد؟

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

آب یه لیمو ترش رو بگیر با پاپ و پوسته بنداز داخل یه کاسه آب بعد با درجه بالا بذار یه ربع روشن باشه دستکش دستت کن ی یه مقدار جوش شیرین بریز روی یه دستمال بعد از خاموش شدن دستگاه سی ثانیه صبر کن بعد داخلش روبا همون دستما و جوش شیرین تمییز کن 

میشه مثل روز اولش

توتسترچی میشه درست کرد؟

همه چی

مرغ..کیک..لازانیا..پیتزا و...

مال من کوچیکه توش کیک پختم و غذا و نون گرم میکنم و مرغ یا گوشت مزه دار میچینم کبابی میشه

مرغ و ماهی تیکه هم تو فویل میذارم بپزه پیتزا میپزم

ولی مرغ خوریم جا نمیشه توش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اول یه کاسه آب بذار 5 دقیقه- بعد درش بیار یه لیموترش گنده رو نصف کن اون رو هم 2تا 2 دقیقه بذار-بعد راحت پاک می شه همه ش

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
2706