2733
2739
عنوان

نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت!!!

1081 بازدید | 20 پست
سلام..من یه سال پیش نامزد کردم.نامزدم بیست و شش سالشه و از دانشگاه امیرکبیر هم فارغ التحصیل شده سال 84 کنکور داده و رتبش هم سیصد کنکور ریاضی شده بوده..بعد از فارغ التحصیلی داره تدریس خصوصی میکنه..پریروز اومده بهم میگه تو کنکور تجربی امسال شرکت کردم و رتبم شده چهل و دو!میخام برم پزشکی دانشگاه تهران بخونم!!بهش میگم چرا قبلا به من نگفته بودی میگه میخاستم سورپریزت کنم!!راستش من اولش خوشحال شدم بعد که اومدم به خانوادم گفتم بابام گفت این تا مدرکش رو بگیره موهاش رنگ دندوناش میشه توی این ده سال چه جوری میخاد زندگی رو اداره کنه و از این حرفا راستش حرفای بابام خیلی منطقی اومد من از دیروز خیلی رفتم تو فکر نمیدونم چی کار کنم؟!
مبارک باشه وخوشحال باش تدریس خصوصی خیلی خوبه ومیتونه زندگیتونو بچرخونه بعدشم با صبوری وهمکاری شما که پزشک بشه انشالله نتیجشو میبینی بنظرم نزار کسی تو زندگیت نظر بده حتی نزدیکترین شخص بهت خودتو شوهرت صلاح زندگیتونو بیشتر میدونین
چند سالشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
همچین آدم با استعدادی حتما برای زندگیش فکری کرده با خودش حرف بزن و تکلیف زندگیتو معلوم کن
پزشکی زشته راحتی نیست همسرت خیلی باید زحمت بکشه شاید نتونه خیلی برای تفریح ، مهمونی و بعضی کارها وقت بذاره
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
من یه عمو داشتم که لیسانس شیمی اش رو گرفت ولی راضی اش نکرد دوباره کنکور داد وپزشکی قبول شد تازه تو سن 30 سالگی .......الانم راضیه وخیلی اوضاعشون روبراههههههه ......اگه الان بخوای جلوی راهش وایستی تا آخر عمر بهت میگه تو نزاشتی به اهدافم برسم
2740
نه ندا جون افسردگی گرفته با این وضعی که دولت درست کرده با شش سال درس خوندن تو بهترین دانشگاه باید بره با ماهی 700 تومن سر کاری که هیچ ربطی هم به تخصصش نداره. میگه اگه بخام ایران بمونم باید پزشکی بخونم که بتونم یه زدنگی خوب داشته باشم و الا باید برم خارج
رشته پزشکی خیلی فرد رو تغییر میده

ولی اگه نره همیشه این سرکوفت واسه شما میمونه که شما اجازه ندادی از فرصت خوب استفاده کنه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
میتونم بپرسم شما خودتون رشته تون چیه؟
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
عزیزم اگه از نظر مالی از طرف خانواده ها ساپورت میشین و اگه به نامزدت اطمینان داری که ادم دمدمی نیست و اهل از این شاخه به اون شاخه پریدن نیست
به نظر من 10 سال دیگه که میشه 36 ساله هنوز جوونین و ارزش داره این سختی رو تحمل کنین تا با یه همسر متخصص زندگی کنی
ولی بهتره حتما با یک مشاور خوب ازدواج هر دوتون مشورت کنین
خان دکتر بهرامی حرف نداره
ویزیتش هم جلسه ای 60 تومنه
هزینه اش میارزه که راهتو پیدا کنی
عزیزم اگه یکبار روزانه یک دانشگاه دولتی مدرک گرفته باشه باید اینبار شبانه بزنه هرچند رتبش به روزانه میخوره. در واقع هرکسی بیشتر از یکبار نمی تونه با هزینه دولت مدرک بگیره. البته بازم از دانشگاها و سازمان سنجش بپرسید.
گر سر هر موی من گردد زبان، شکرهای تو نیاید در بیان
2706