2726

روز ۱۱ مرداد مصادف با روز جهانی شیر مادر در شیرخوارگاه آمنه جشن گلریزان و افطاری با حضور حدود ۲۰۰ خیر برگزار شد. مهتاب، مهسا، عسل، زهرا، نیما و سیما میزبانان اصلی این جشن بودند که با اجرای تاتر و سرود شاد، به نمایندگی از دیگر نوزادان و کودکان شیرخوارگاه به میهمانان خیر مقدم گفتند. کودکان و نوزادانی که واژه مادر برایشان غربیه و یا متفاوت از آن چیزی است که اکثر مردم می‌شناسند. کودکان و نوزادانی که با گذشتن از مشکلاتی که شاید برای من و شما به بزرگی یک کوه باشد به فضای امنی رسیده‌اند که می‌توانند واژه محبت را با پوست و استخوان لمس کنند، اما این روی خوش سکه است، چون هنوز هستند بچه‌هایی که در گوشه و کنار خیابان امکان بودن در جایی که محبت به آنها هدیه می‌شود را ندارند.

در این مراسم سردار مومنی، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور، هاشمی رئیس سازمان بهزیستی، رییس پلیس تهران بزرگ، مدیر کل سازمان بهزیستی استان تهران، نمایندگان هلال‌احمر، شهردار منطقه ۶، رئیس شورای سیاست‌گذاری سلامت صدا و سیما، اصناف مختلف بازار، داود رشیدی، لیلی رشیدی، نیوشا ضیغمی، حسن روشن، علیرضا حیدری، احمد دباغ، امیر حسین صادقی، علی انصاریان، و بسیاری از خیرین دیگر همه برای یک هدف بزرگ یعنی هدیه محبت گرد هم آمده بودند.

وب سایت زن روز | عکس | لیلی رشیدی و نیوشا ضیغمی در جشن شیرخوارگاه آمنه

آراد بدجوری توی دلم جا کرد

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما که چشمانش از شادی برق می‌زند می‌گوید: برای اولین‌بار است که در این گلریزان شرکت می‌کنم و خیلی خوشحالم که این جا هستم به نظرم یک بازیگر یا هر فرد شناخته شده در ازاری هر آن چیزی که خداوند در اختیارش قرار داده وظیفه و رسالتی دارد که باید انجام دهد. الان بسیار خوشحالم که این جا هستم چون یک نوزاد ۳ ماهه به اسم آراد بدجوری خودش را توی دلم جا کرد و بی‌صبرانه منتظرم که بتوانم به فرزندی قبولش کنم.

نمی خواستم به بخش نوزادان بروم

لیلی رشیدی که بغلش مرتضی یکی از بچه‌های شیرخوارگاه نشسته با لبخند همیشگی‌اش می‌گوید: خیلی متاسفم که به خاطر حضور در جشن به اینجا دلم می‌خواست قبل از این مراسم آمده بودم. در بازدیدی که از بخش‌های مختلف شیرخوارگاه داشتم گفتم من بخش نوزادان نمی‌‌روم می‌خواهم پیش بچه‌های ۴ -۵ ساله بمانم بعد که تصمیم عوض شد و به بخش نوزادان رفتم، دیدم که چقدر در آغوش گرفتن و نوازش نوزادان تاثیر دارند و آنها هم رفتار محبت آمیز را درک می‌کنند اما اگر همه اینها دائمی باشد نتیجه بهتری خواهد داشت نه صرف یک بار یا دو بار گذر کردن از کنار بچه‌ها.

وب سایت زن روز | عکس | لیلی رشیدی و نیوشا ضیغمی در جشن شیرخوارگاه آمنه

Share on Facebook

عمو فردوس سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی شد

• عکس | تبلیغ هوو برای زنان در تلویزیون قم

• عکس | لیلی رشیدی و نیوشا ضیغمی در جشن شیرخوارگاه آمنه

• واکنش جالب کاربران یاهو به حذف ناجوانمردانه ایران

• اعطای نشان هنر و ادب فرانسه به لیلا حاتمی

• ترانه جدید | تیتراژ پخش نشده برنامه «ماه عسل» با صدای رضا صادقی

• عکس | فحاشی کاربران سایت بالاترین به النازشاکردوست

• عکس | «گلشیفته فراهانی»می خواهد از خودش یک ‘مدونا’ بسازد. یک بدل برای خانم نازنین افشین جم

• عکس| افزایش زنان محجبه در رقابتهای وزنه برداری

• غذای مجانی در یونان به شرط خارجی نبودن

• حکم حبس برای میلیاردر بریتانیایی بخاطرعدم تدفین همسرش
  • حرکت نیوشا ضیغمی یه جورای در امتداد حرکت زیبای بعضی از بزرگان هالیوودی مثل انجلیناجولی ارزیابی میشه .حتما می دونید که انجلینا سرپرستی چنتا بچه جور واجور رو قبول کرده وداره بزرگشون میکنه.

نمی دونم امیدوارم که نیوشا ضیغمی با این حرفش ژست تبلیغی نگرفته باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این عکس در کمپ اوارگان سومالیائی در کنیا گرفته شده است.

انجلینا به عنوان سفیر سازمان ملل در امورپناهندگان و همسرش برد پیت تو همون سفر یک کمک مالی به ارزش 340000 دلار امریکا جهت تغذیه کودکان محروم از غذای روزانه کردن.

2728
    واقعا انسانیت داشتن از بارزترین و بزرگترین خصلتهای ادمهاست حالا فرق نمیکنه ایرانی یا غیر ایرانی مسلمون یا غیر مسلمون انسان بودن به دین و مذهب و نژاد و کشور خاصی نیست امیدوارم البته خودم رو میگم که یه انسان به تمام معنا باشم.
    این به این علت بود که این بچه به علت سوء تغذیه شدیدی که داشت دچار شکهای عصبی خطرناکی میشد که ممکن بود به اطرافیانش اسیب واردکنه لذا بسته بودنش

انجلینا با دونستن این مطلب به سمت این بچه میره واونو تو اغوشش میگره وگوشه ای از محبت مادرانه خودش رو نثار این بچه میکنه.اون موقع خیلی از سایتها از این حرکت انجلینا به عنوان ژست تبلیغاتی یاد کردن ولی به قول مدیر برنامه های انجلینا زمانی که به قول اون سایتها ایشون جلوی دوربین ها مشغول گرفتن ژست های تبلیغاتی بود باقی هنرمندان معروف ومشهور هالیوودی در سواحل رویائی میامی مشغول برنزه کردن خودشون بودن و بی خیال از همه چیز به عشق وحالشون می پرداختند.

جالب بود اینکه نیوشا ضیغمی می خواد یه بچه رو به سرپرستی قبول کنه خیلی عالی میشه
    به نظرم اون بچه خوشبخت ترین بچه دنیا میشه
    چون نیوشا واقعا مهربون و ناز هست
    درشـت بـنـویـس بـلنـد بـخـوان

تــقـــــوا چـیـزی نیـسـت کـه بـا یـه تـق وا بـرود
    2706