2733
2734
عنوان

واسه لاغری کسی از طب سوزنی استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 291764 بازدید | 217 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم اصلا درد نداره از همون جلسه اول تاثیر داشت نه اتفاقا اصلا شل نشد البته من تو خونه دارز نشست و حرکت شکمی میرم حلقه هم میزنم از 21 خرداد تا حالا 6 کیلو کم کردم واینکه دور کمرم 12 سانت کم شده و اینکه اشتهام خیلی کم شده خیلی.من قراره از ماه دیگه رو صورتم کار کنم اما همی حالاشم صورتم لاغر شده اما نه لاغر زشت لوپام هنوز سر جاشه که این خیلی خوبه من سه ماه هفته ای یک بار باید برم عزیزم انشا... که به وزن دلخواهت برسی
خدایا به من نگاه کن من نگاهت را دوست دارم.
2731
سلام دوستان من طب سوزنى براى آسون کردن زایمان ( طبیعى ) و درد هاى که دارم تو باردارى از جمله کمر درد و ورم دست و پا و دست درد مى رم

تا حالا خیلى راضیم

اینجا جلسه اى ٣٥ یورو هست

راستى مى گن رو جنین هم اثر آرامش بخش مى ذاره

حالا ببینیم چى میشه من تا زایمانم ١ ماهى مونده تو نستم میام مى گم زایمانم چجور بود و نى نى در چه حاله

راستى مامان یکى از دوستام چندین سال پیش با همین طب سوزنى لأغر شد و البته بر نگشت چاقیش فقط باید ورزش کنید که پوستتون افتاده نشه

خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

در اندرون همه ما خزانه‌ای بیکران از عشق و شادمانی و نعمت هست که می‌تواند آنچه را که در آرزوی آنیم، برایمان فراهم کند
سلام ghazalia اره عزیزم دکتر من از همه ارزون تره تازه کت گوت هم 100 میگیره اگه بگی از بگی از طرف مهشید نی نی سایت اومدم چون دیگه اکثر بچه ها میرن پیشیش و من و دیگه مریض vip دکتر هستم به قول دکتر پیشرفتم عالی بوده 9 کیلو تو یک ماه و نیم اگه دوست داشتی وقت بگیر ببین چطوره اما باید زود وقت بگیری چون واقعا شلوغه به کلوپم سر بزن همه چی اونجا نوشته شده
خدایا به من نگاه کن من نگاهت را دوست دارم.
از آقای دکتر مجتبی مافی تشکر میکنم که با طب سوزنی نجاتم داد و همیشه دعاش میکنم من و خواهر و مادرم مریض دکتر مافی بودیم هرسه از آقای دکتر مافی تشکر میکنیم به خاطر طب سوزنی مادرم خیلی دکتر رو دعا میکنم بخاطر لاغری پیش دکتر مافی رفتیم و نتیجه گرفتیم خیلی طب سوزنی خوبه واقعآ راضی ام
لیلا

سلام دوستان گلم من برای پهلوهام میخوام برم آیا جواب میده ؟
آیا دکتر خوب توو تبریز کسی سراغ داره ؟
اینجا به دکتر محمدی زنگ میزنیم اصلا وقت نمیده که
دکتر خوب با هزینه مناسب کسی توو تبریز بدونه بگه ممنون میشم خیلی وقته دنبالشم
از آقای دکتر مجتبی مافی تشکر می کنم که باطب سوزنی نجاتم داد و همیشه دعاش میکنم من،مادرم و خواهرم مریض دکتر مافی بودیم؛ هر سه از آقای دکتر مافی تشکر میکنیم بخاطر طب سوزنی مادرم خیلی دکتر را دعا میکنم بخاطرلاغری پیش دکتر مافی رفتیم ونتیجه گرفتیم. خیلی طب سوزنی خوبه واقعاً راضیم