2733
2734

به امید خدا دو هفته دیگه نوبت سزارین دارم.

اما اینقدر این مدت زلزله اومد.نگرانی و استرس و آشوب بود. اینقدر قطع و حذف ارتباطات اتفاق افتاد احساس خیلی بدی دارم.

طفلک معصومم. خدا کنه تا اون موقع اتفاقات بد دیگه ای نیفته.همه چی آروم بشه.

فکر کنین.حتی عکس بچه ام و دیگه نمی تونم با فضای مجازی برای کسی بفرستم. چقدر بدبختیم ما.

خوش به حال اونی که خواسته اش با تقدیرش هماهنگ باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نگران نباش عزیزم.به اتفاقات مثبت فکر کن.انشالله که اتفاقی نمیفته😊😊😊

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
همه اش استرس دارم.نکنه تو بیمارستان زلزله بشه. نکنه بریزن تو بیمارستان و آتیش بزنن..

والا تا الان كه كسي با بيمارستان كاري نداشته

اگه نظرت مخالف نظر منه ريپلاي نكن 😐 نظر من واسه خودمه ، نظر تو واسه خودت !! اگر هم ريپلاي كردي و جوابتو ندادم ، اينقدر نظرت بي ارزش بود برام كه قابل جواب دادن نبود 😊
شوووپوولو😂😂😂😂😂عزیزم چ اسم باحاالی استرس الگی نداشته باش😔

دختر بزرگم و نازش می کنم بهش میگم شوپولو...😁

خوش به حال اونی که خواسته اش با تقدیرش هماهنگ باشه.
2706