2737
2739
عنوان

غربالگری مرحله دوم

461 بازدید | 32 پست

خانوما کسی بوده که آزمایش و سونوی غربالگری مرحله اولش خوب باشه و دکتر گفته باشه مرحله دوم برای آزمایش نره و فقط سونو بده 

عاقبت در یک شب از شبهای زود کودک من پا به دنیا می نهد .آن زمان بر من خدای مهربان .نام شورانگیز مادر می نهد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من مرحله اولم هیچ مشکلی نداشت ولی دکتر گفت ممکنه مراحل بعدی مشکل پیش بیاد و ربطی به مرحله اول نداره،مرحله دومم فرستادم

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
من تا ماه۷اصلا فهمیده نمیشد همه میگفتن دروغ میگی....هفته اول که تو ماه هفت رفتم کم کم بالا اومد

توروخدا واقعا من خودم لاغر بودم هنوز افزايش وزني نگرفتم ني ني هنوز تكون نداره

من غربالگری نرفتم....گفتم هر چی خدا بخواد فقط سونوشو تو دوتا مرحله رفتم الانم پسرم۲ سالشه و دوباره ا ...

خوشبحالت بچت دوسالشه دوباره حوصله ی نی نی داری،من بچم یسالشه از هر چی بچچس زده شدم،نه خواب راحت دارم نه هیچی

هفته١٨هستم نه شكمي نه علايمي هيچ 😞

من شیش ماهمم بود هیچ شکم نداشتم،وزن بچمم خوب بود،سه کیلو نیم دنیا اومد،نگران نباش

توروخدا واقعا من خودم لاغر بودم هنوز افزايش وزني نگرفتم ني ني هنوز تكون نداره

نگران نباش رشدش از ۷ به بعده....بعضیا اینجورین.....خخخخ فک میکردم به دنیا بیاد جوجه ماشینیه.....ماشالله ۴ کیلو بود....اون موقع۱۶سالم بود

2706