2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پاک کردن تاتو با لیزر بستگی به رنگ تاتو هم داره که چه قدر جواب بده...اگه رنگ سیاه یا قهوه ای تیره یا ابی باشه بهتر جواب میده تا این که تو مایه های قرمز باشه...بسته به عمق تاتو ورنگدانه ها لیزر باید تکرار بشه حتی شاید تا 10 جلسه...و این که نوع لیزر و درجه لیزر باهم فرق داره...لیزر کیو سوییچ عوارضش کمتر هست تا مثلا لیزر co2...co2 معمولا قرمزی طولانی و شاید زخم به جا بگذاره که البته به مرور بهتر میشه (برای پوست تیره این لیزر توصیه نمیشه)...
2738
بچه ها اگه تاتوهاتونو پاک کنید بالاخره ابروهاتون کامل نیست و تو خالی شده من با اینکه تو ابروهام زدم ولی

بازم ابروهام کمتر شد و مثل اولش نیست به نظر من نمیشه براش کاری کرد !!!حتی لیزر هم خیلی نشنیدم

که مفید باشه اگه ابروهاتونو کوتاه تاتو کردید که فبه المراد ولی اگر بلنده تنها راهش اینه که برید دمش رو با تتوی همرنگ پوست پاک کنید ........
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
الی جان تمام ابروهاتو پاک کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان چه جوره؟؟!!! موهای ابروهات طبیعی دراومده؟؟؟؟؟؟؟؟
کلا پاک شد و چند جلسه طول کشید؟؟؟؟؟

لطفا همه رو جواب بده عزیزم..............................
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
2706