2737
2734
سلام به همه
من میخوام شکمم رو لیزر کنم ، البته بدون پارگی و سوراخ کردن شکم .( مثل لیپولیز و...)
با همسرم به شدت مشکل پیدا کردم ، تورو خدا اگه تجربه ای در این مورد دارید کمکم کنید .
شنیدم تو بیمارستان عرفان اینکار رو انجام میدن رفتم واسه مشاوره گفت جلسه ای 100 تا 200 تومان هر دوهفته یکبار ولی باید حتما روزی 1 ساعت پیاده روی کنی و رژیم بگیری .
ولی دوست دارم بدونم واقعا جواب میده یا نه .
لطفا راهنماییم کنید
من میخوام پس میتونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم من رفتم بیمارستان عرفان بخش لیزر. گفت با لیزر چربی های داخل شکم یا هر ناحیه دیگه رو خرد می کنیم . بعد شما با پیاده روی و آب خوردن زیاد از طریق ادرار و تعریق بدن چربی های رو دفع می کنید . گفت که در عرض دو هفته حداقل 1 سایز کاهش دور شکم دارید .
حقیقتش من شرایط هزینه بالا رو ندارم برای همین سراغ این روش رفتم وگرنه حتما روش دیگه و مطمئن تری رو انتخاب می کردم.
حالا میخواستم بدونم تا حالا کسی این کارو انجام داده ؟
من میخوام پس میتونم
2738
گلم میشه خواهش کنم شمارش رو برام بزاری ؟
من قدم 155 سانت و وزنم 65 کیلو
الان حدود 13 کیلو وزن کم کردم ولی هنوز شکمم خیلی بزرگه ، اصلا با بقیه بدنم تناسب نداره.
من میخوام پس میتونم
اون روشی که بالای 2 میلیون درمیاد یک نوع لیزره ، که در اون چند تا سوراخ روی شکم ایجاد میکنن ودستگاه لیزر رو وارد بدن میکنن و چربی ها رو آب می کنن واگر حجم چربی ها بالا باشه اونارو با یک دستگاه مکنده خارج میکنن ، اگر نه چربی ها از طریق ادرار و تعریق بدن دفع می شود .
من میخوام پس میتونم
2706