2726
سلام خیلی عالی بود
کلم باعث زشت شدن نی نی می شود
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
سیب
خربزه
هلو
خرما که باعث صبور شدن بچه می شه
و به که خیلی موثره
خوندن سوره یوسف
من همه این کارها رو کردم و پسر کوچولوی شیرین و صبور و مهربونی هم خدا به من داد.که البته فکر می کنم پیش از همه اینها لطف خدا بود که شامل حالم شد .در ضمن سیب بیشتر در سلامت جسمی بچه موثره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سر بارداریم خیلی سیب خوردم ... تقریبا هر روز و دخترم وقتی به دنیا اومد مثل سیب سرخ بود ....

بعد هم اینکه شکلات تلخ زیاد بخورید .. هم مانع افسردگی مادر میشه و هم بچه رو خنده رو میکنه ... این رو از مقالات پزشکی خوندم و عمل کردم و واقعا درسته ... من نه افسردگی بارداری گرفتم و نه دخترم اخمو شد ... ماشاالله جز نوزادهای خنده رو بود ... کاکائو پر از خواص عالیه و چون شکلات تلخ شکر نداره خیلییییییییییییی فایده برای بدن داره
2728
خواندن سوره یوسف بر سیب سرخ در بارداری بچه را زیبا می کند.

من خودم در بارداری 2 بار سوره یوسف را خواندم هر دفعه بر یک سیب سرخ و نی نیم هم زیبا و با نمک شده.
حتی وقتی بدنیا اومد همه گفتن چه نوزاد با نمکیه.
خواندن آیه الکرسی هر روز و گذاشتن دست روی شکم بچه را باهوش میکنه و حافظ کودک است.
سالی جون ،آوا جون، ،ریحانه جون ،هلن جون،رعنا جون،شیمن جون، مریم جون واقعا ازتون تشکر میکنم که اومدین واطلاعاتتون رو اینجا گذاشتین.موفق باشین

شیمن جون دخمل خنده روتو بخورم الهیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی حتما مزه کاکائو هم میده به به به به به بههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

یه تشکر ویژه هم از سوسانوی عزیزم عالی بود خانمی بازم منتظر مطالب جدیدت هستم .

یاس خاکی عزیز شاید تغذیه خوب وسالم تاثیر خوبی داشته باشه تو دوران شیر دهی
راستی خانم ها من منتظر نی نی هستم هنوز نی نی نداررررررررررررررررررررررررم (گریههههههههههههههه) ولی خوب آینده نگرم (هههههههههههههههههههههههههههه)

می خوام حسابی اطلاعاتمو در این زمینه زیاد کنم درسته منتظر نی نی ام ولیییییییییییییییییییی دلیل نمیشه نا امید بشم وبه فکر خوشگلی نی نی خودم نباشم مگههههههههههههههههههه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایشالا با دعای شما منم این ماه نتیجه بگیرم تا فصل هلو وخربزه و.............. تموم نشده حسابی استفاده کنم
راستی میگن آب دریا هم نینی رو خوشگل میکنه وسفید خواهر شوشوی من خورد تو بارداریش ولی دکترش خیلی دعواش کرد گفت آب دریا الان خیلی آلوده است

البته نی نی شون خیلی سفید و اینطوری نشد ولی در عوضش خیلی با نمک وتو دل برو شد وسبزه ولی خیلی خواستنیه

فکر کنم با نمکیش هم به خاطر آب دریاست دیگههههههههههههههههه
عوامل موثر در رنگ موی نوزاد
بسیاری از صفات جسمی و روحی کودک وراثتی می باشد اما استفاده بعضی از میوه ها ، سبزی ها و غذاها می تواند در بعضی از صفات کودک اثر گذارد .به گزارش ایونا ، رنگ پوست نوزاد ، بهترین معرف کبد و غدد داخلی مادر است .بنابراین برای این که فرزندانتان رنگ و روی خوبی داشته باشد و کبدش هم سلامت باشد در هنگام آبستنی به سراغ دوستان کبد بروید بهترین دوست کبد ، روغن زیتون است .غیر از روغن زیتون ، روغن ماهی ، کره ، روغنهای نباتی ، خیار ، کاهو ، کاسنی ، هویج زرشک ، عناب و نعنای دم کرده برای خوش آب و رنگ شدن نوزاد فوق العاده موثر است .خوردن میوه و سبزی هایی که ویتامین ث دارند در رنگ طفل موثر است و آنان را زیبا می کند .رنگ خفه و تیرهخوردن غذاهای مانده و فاسد ، مخصوصا گوشتی که تولید مسمومیت می نماید ، رنگ نوزاد را تیره و مایل به زرد می کند .پر خوری و علاقه به خوردن غذاهای یکنواخت رنگ کودک را تیره و خفه و مایل به زردی می نماید .استنشاق دود زغال ، سیگار کشیدن و حتی در اتاقهای پر جمعیت نیز در تیرگی رنگ نوزاد دخالت دارد .رنگ مو1)برای آن که نوزاد موی مشکی داشته باشد :برای مشکی شدن موی سر نوزاد ویتامین د لازم است .بنابراین استفاده از حرارت آفتاب در حد متعادل و خوراکی های که ویتامین های آن را دارند می تواند در مشکی شدن موی اثر بگذارد و نیز استفاده از غذاهایی که دارای مواد گوگردی هستند .خوشبختانه گوگرد در اغلب غذاها مخصوصا پیاز ، سفیده تخم مرغ ، کلم ، خیار ، ترب به مقدار کافی موجود است ، افراط در خوردن شنبلیله نیز مو را مشکی می کند .1) برای خرمایی شدن موی نوزاد :وقتی مادر ویتامین به قدر زیاد داشته باشد و از ویتامین آ به مقدار زیاد استفاده کند موی نوزادش خرمایی می شود .خوردن روغن ماهی هنگام حاملگی به این موضوع کمک می کند .3)برای این که نوزاد سرخ مو شود :وقتی آفتاب به سر و بدن مادر نرسد و مصرف ویتامین ها علی الخصوص ویتامین د کم باشد موی نوزاد سرخ خواهد شد پوست این اطفال چربی کمتری دارد .2) بور شدن موی سر نوزاد :وقتی به علل زیر ویتامین د به جنین نرسد موی او بور می شود- مادر زیاد استحمام نماید- مادر به قدر کافی از نور آفتاب استفاده نکند- نطفه کمی علیل بوده یا متعلق به یک مرد الکلی باشد و یا آمیزش به هنگام مستی پدر باشد و یا مادر الکلی باشد . - نطفه متعلق به یک مرد پیر بوده یا اساسا نیروی
برای زیبا شدن جنین از انار " سیب و شیر استفاده کنید.

اگر برای خوردن شیر مشکلی ندارید بهتره روزی ? بار

شیر مصرف کنید

شیر غیر از زیبایی پوست جنین به تشکیل استخوان های

محکم به او کمک میکند.

2706