1395/04/07
|
00:12
خواندن سوره یوسف بر سیب سرخ در بارداری بچه را زیبا می کند.

من خودم در بارداری 2 بار سوره یوسف را خواندم هر دفعه بر یک سیب سرخ و نی نیم هم زیبا و با نمک شده.
حتی وقتی بدنیا اومد همه گفتن چه نوزاد با نمکیه.
خواندن آیه الکرسی هر روز و گذاشتن دست روی شکم بچه را باهوش میکنه و حافظ کودک است.
سالی جون ،آوا جون، ،ریحانه جون ،هلن جون،رعنا جون،شیمن جون، مریم جون واقعا ازتون تشکر میکنم که اومدین واطلاعاتتون رو اینجا گذاشتین.موفق باشین

شیمن جون دخمل خنده روتو بخورم الهیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی حتما مزه کاکائو هم میده به به به به به بههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

یه تشکر ویژه هم از سوسانوی عزیزم عالی بود خانمی بازم منتظر مطالب جدیدت هستم .

یاس خاکی عزیز شاید تغذیه خوب وسالم تاثیر خوبی داشته باشه تو دوران شیر دهی
راستی خانم ها من منتظر نی نی هستم هنوز نی نی نداررررررررررررررررررررررررم (گریههههههههههههههه) ولی خوب آینده نگرم (هههههههههههههههههههههههههههه)

می خوام حسابی اطلاعاتمو در این زمینه زیاد کنم درسته منتظر نی نی ام ولیییییییییییییییییییی دلیل نمیشه نا امید بشم وبه فکر خوشگلی نی نی خودم نباشم مگههههههههههههههههههه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایشالا با دعای شما منم این ماه نتیجه بگیرم تا فصل هلو وخربزه و.............. تموم نشده حسابی استفاده کنم
راستی میگن آب دریا هم نینی رو خوشگل میکنه وسفید خواهر شوشوی من خورد تو بارداریش ولی دکترش خیلی دعواش کرد گفت آب دریا الان خیلی آلوده است

البته نی نی شون خیلی سفید و اینطوری نشد ولی در عوضش خیلی با نمک وتو دل برو شد وسبزه ولی خیلی خواستنیه

فکر کنم با نمکیش هم به خاطر آب دریاست دیگههههههههههههههههه
عوامل موثر در رنگ موی نوزاد
بسیاری از صفات جسمی و روحی کودک وراثتی می باشد اما استفاده بعضی از میوه ها ، سبزی ها و غذاها می تواند در بعضی از صفات کودک اثر گذارد .به گزارش ایونا ، رنگ پوست نوزاد ، بهترین معرف کبد و غدد داخلی مادر است .بنابراین برای این که فرزندانتان رنگ و روی خوبی داشته باشد و کبدش هم سلامت باشد در هنگام آبستنی به سراغ دوستان کبد بروید بهترین دوست کبد ، روغن زیتون است .غیر از روغن زیتون ، روغن ماهی ، کره ، روغنهای نباتی ، خیار ، کاهو ، کاسنی ، هویج زرشک ، عناب و نعنای دم کرده برای خوش آب و رنگ شدن نوزاد فوق العاده موثر است .خوردن میوه و سبزی هایی که ویتامین ث دارند در رنگ طفل موثر است و آنان را زیبا می کند .رنگ خفه و تیرهخوردن غذاهای مانده و فاسد ، مخصوصا گوشتی که تولید مسمومیت می نماید ، رنگ نوزاد را تیره و مایل به زرد می کند .پر خوری و علاقه به خوردن غذاهای یکنواخت رنگ کودک را تیره و خفه و مایل به زردی می نماید .استنشاق دود زغال ، سیگار کشیدن و حتی در اتاقهای پر جمعیت نیز در تیرگی رنگ نوزاد دخالت دارد .رنگ مو1)برای آن که نوزاد موی مشکی داشته باشد :برای مشکی شدن موی سر نوزاد ویتامین د لازم است .بنابراین استفاده از حرارت آفتاب در حد متعادل و خوراکی های که ویتامین های آن را دارند می تواند در مشکی شدن موی اثر بگذارد و نیز استفاده از غذاهایی که دارای مواد گوگردی هستند .خوشبختانه گوگرد در اغلب غذاها مخصوصا پیاز ، سفیده تخم مرغ ، کلم ، خیار ، ترب به مقدار کافی موجود است ، افراط در خوردن شنبلیله نیز مو را مشکی می کند .1) برای خرمایی شدن موی نوزاد :وقتی مادر ویتامین به قدر زیاد داشته باشد و از ویتامین آ به مقدار زیاد استفاده کند موی نوزادش خرمایی می شود .خوردن روغن ماهی هنگام حاملگی به این موضوع کمک می کند .3)برای این که نوزاد سرخ مو شود :وقتی آفتاب به سر و بدن مادر نرسد و مصرف ویتامین ها علی الخصوص ویتامین د کم باشد موی نوزاد سرخ خواهد شد پوست این اطفال چربی کمتری دارد .2) بور شدن موی سر نوزاد :وقتی به علل زیر ویتامین د به جنین نرسد موی او بور می شود- مادر زیاد استحمام نماید- مادر به قدر کافی از نور آفتاب استفاده نکند- نطفه کمی علیل بوده یا متعلق به یک مرد الکلی باشد و یا آمیزش به هنگام مستی پدر باشد و یا مادر الکلی باشد . - نطفه متعلق به یک مرد پیر بوده یا اساسا نیروی
برای زیبا شدن جنین از انار " سیب و شیر استفاده کنید.

اگر برای خوردن شیر مشکلی ندارید بهتره روزی ? بار

شیر مصرف کنید

شیر غیر از زیبایی پوست جنین به تشکیل استخوان های

محکم به او کمک میکند.

خوراکیهای مؤ ثر بر جنین در حاملگی

تیتر : خوراکیهای مؤ ثر بر جنین در حاملگی
خلاصه : زنان حامله چه بخورند تا فرزندانی باهوش و زیبا داشته باشند
متن کل خبر : " پیامبر اسلام " ( ص ) فرمودند :

" زنان آبستن در آخرین ماههای بارداری خرما بخورند تا فرزاندانشان خوش اخلاق و بردبار شوند "(1)

و همچنین فرمودند : " به زنان آبستن سفارش کنید به بخورند تا فرزاندانشان خوش اخلاق شوند ."(2)

" امام رضا " ( ع ) فرمودند :

" خوردن به عقل و هوش را زیاد می کند " (3)

پیامبر اسلام فرمودند:

" هر زن آبستنی که خربزه بخورد بچه اش زیبا و خوش اخلاق می گردد . " (4)

" امام صادق " ( ع ) فرمودند :

" به زنان خویش دردوران نفاس شان خرمای برنی بخورانید تا اولاد شما خوب وزیبا شوند . "(5)

و فرمودند زن بارداری که به بخورد فرزندش خوشبو و سپیدرو می گردد.(6)

"امام رضا " ( ع ) می فرمایند :

" به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق و ... گردد " (1)

پیامبر اسلام ( ص ) می فرمایند :

" بانوان را در ماهی که وضع حمل می کنند خرما بخورانید تا فرزاندانشان حلیم و پرهیزگار گردند

سلام . من خیلی دوست دارم رنگ چشم بچه ام روشن بشه . ولی من وشوهرم هر دو مشکی چشم هستیم.دایی شوهرم چشمش سبز ه. میشه بچه من به اون بکشه؟
کاش میشد یه چیزی بخوریم که رنگ چشم بچه سبز زمردی بشه. وای که اگه دختر باشه چی میشه
در وقت جماع کردن سخن مگویید که اگر از آن نزدیکی فرزندی متولد شود آن فرزند شاید لال شود

جماع نکنید در اول ،میان ؛ وآخر ماه که دیوانگی وخوره به آن زن وفرزند وارد می شود یا فرزند سقط میشود

هنگام جماع کردن باید از نگاه کردن به فرج خودداری کرد که فرزند کور میشود

به شهوت و خواهش زن دیگر با زن خود جماع نکنید اگر فرزند ی بدنیا آید مخنث یا دیوانه باشد

جماع نکنید مگر آنکه هریک دستما لی جداگا نه داشته باشید

با یک دستمال خود را پاک نکنید که دشمنی پدید آید/شاید بعضی از موارد امروزی نباشد اما دانستنی است

ایستاده جماع مکنید که شیوه حیوانات است

در شب عید فطر جماع نکنید که اگر فرزندی متولد شود شر باشد

در شب عید قربان جماع نکنید که شاید فرزند تان شش یا چهار انگشتی شود

در مقابل آفتاب جماع نکنیدکه فرزند بد حال وپرشان شود

درمیان اذان و اقامه جماع نکنید / بی وضو با زن جماع نکنید / در روز آخر ماه شعبان جماع نکنید

بر پشت بام جماع نکنید / در شبی که به مسافرت میروید جماع نکنید

اگر به سفر سه روزه میروید جماع نکنید

--------------------------------------------------------------------------------

در شب دو شنبه جماع کنید که اگر فرزندی رسد حافظ قرآن وراضی به قسم خداوند باشد

اگر در شب سه شنبه جماع کنید وفرزندی رسد دهانش خوشبو ، دلش رحیم ، دستش جوانمرد ، ودهانش از غیبت و بهتان پاک باشد

وهرگز در شب چهار شنبه جماع نکنید

اگر جماع کنید در شب پنج شنبه وفرزندی بدنیا آید حاکمی باشد از حکام شریعت یاعالمی از علماء

واگر در روز پنج شنبه وقتی که آفتاب در میان آسمان باشد باهمسر خود نزدیکی کنیدوفرزندی نصیب شود ، شیطان نزدیک او نشودتا پیر شود وخدا اورا روزی میکند سلامتی در دنیا ودین

اگر جماع کنید در شب جمعه آن فرزند خطیب و سخنگو باشد

اگر جماع کنید در روز جمعه بعد از عصر فرزندتان از دانایان مشهور باشد

اگر جماع کنید در شب جمعه بعدازنماز عشاء امید هست که آن فرزند از ابدال باشد

جماع نکنید در ساعات اول شب / جماع نکنید در حیض / جماع نکنید وقتی که خضاب به حنا بسته اید

جماع نکنید در جایی که کودکی است زیرا آن کودک ، یا فرزندی که بدنیا آید زنا کار شود

جماع نکنید در حا لی که کسی بیدار باشد یا صدای نفس ها یتان را بشنودکه فرزندتان رستگار نشود

جماع نکنید در حا لی که رو به قبله یا پشت به قبله هستید چون کراهت دارد

مستحب است در شب اول ماه مبارک رمضان جماع کردن

ازکتاب حلیه المتقین انتخاب شده بود