2733
2734

يك سال و نيم از شير گرفتمش 

بعد از اون يه مدت ماست ميخورد ولي هيچ وقت شير پاستوريزه دوست نداشت 

طعم دارم گرفتم نخورد 

الان نه شير ميخوره نه ماست يعني هيچي لبنيات نميخوره 

نگرانم چكار كنم؟ 

چجوري شير بهش بدم؟ 

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

چرا انقد زود از شیر خودت گرفتیش

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گاهی با قاشق بهش میدم گاهی با قطره چکان.مجبورم دیگه

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2731

معجون درست کن بهش بده

ینی موز و گردو خورد و له شده و خرما و کمی عسل و شیر رو با هم.میکس کن ببین دوست داره یا نه

یا با شیر کیک یا دنت درست کن 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

کشک هم خیلی خوبه ها.اگر غذاهای ابکی دوست داره میتونی اش کشک و کله جوش و.. درست کنی بهش بدی بخوره. بچه من کشک خشک هم خوب میخوره

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲

هیچوقت شیر اماده ی بیرون رو نخر..افزودنی دارن

خودت چیزایی خوشمزه با شیر درست کن بهش بده

حتی توی سوپ هم میشه شیر ریخت 

یا فرنی با شیر درست کن ب عنوان دسر میان وعده بهش بده 

2740

باپستونک بده،البته سر پستونک رو باز کن تا میک نزنه خودش بریزه تو دهنش،ببرش جلو تلویزیون حواسش که پرت شد یه ذره یه ذره بهش بده،پسر منم به هیچ وجه نمیخورد اینجوری دادم بهش الان دو ونیم سالشه خودش میخاد،شیر پرچرب بده چون خوشمزه تره

معجون درست کن بهش بده ینی موز و گردو خورد و له شده و خرما و کمی عسل و شیر رو با هم.میکس کن ببین دوس ...

امتحان نكردم ولي كلا مزه هاي جديد رو تف ميكنه بيرون 

حالا براش فردا درست ميكنم ببينم ميخوره 

ولي بعيد ميدونم 

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ
هیچوقت شیر اماده ی بیرون رو نخر..افزودنی دارن خودت چیزایی خوشمزه با شیر درست کن بهش بده حتی توی سو ...

ايران زندگي نميكنم 

اينجا شير پاكتي خىشمزه طعم دار داره خريدم نخورد