2737
2739
عنوان

بدو بیا اعتراف😈😈😈

656 بازدید | 57 پست

انقد از بدی خواهر شوهر و مادر شوهر و جاری گفتیم 

حداقل خودتون ی اعترافی بکنید چه بلاها سر اونا اوردین؟راستش بگید👻👻👻👻👻👻👻یوهاهاااااا

ب جان خودم من یادم نمیاد یادم اومد در اسرع وقت با شما در میون میزارم😂😂😂😂😂😂

ان مع العسر یسرا ... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم کوچ نمیکرد از ساختمون مادرش اینا منم گفتم این خونه جن داره میترسم بعد سقف خونه روسوراخ کردم گفتم ک سقف ترک برداشته اب میده ابگرمکن رو خراب ‌کردم و گفتم یچیز درست و حسابی اینجا نیس خلاصه چون مستاجر بودیم سریع رفتیم

گرنباشدچیزکی مردم باز زر مفت میزنن مهم نیس😝😝
2728

مطمینم هیچ کاری نکردم ولی انقدر عذابم دادن که دیگه صبرم تموم شد محترمانه یچیزی گفتم بهشون که از دماغشون اتیش بیرون میزد ولی نتونستن جوابمو بدن😂البته حرف حق بود،،ولی انقدر سوحتن که قطع رابطه ازونجا شروع شد😂

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸

من همونموقع جوابشو نو میدم البته خیلی هم کم پیش میاد 

کلا به جوریم میگم ب من چه ب اونا چه😁😁😁همچین ادمیم من 

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
شوهرم کوچ نمیکرد از ساختمون مادرش اینا منم گفتم این خونه جن داره میترسم بعد سقف خونه روسوراخ کردم گف ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂شیطووووووون 😈😈😈

ان مع العسر یسرا ... 
2738

ماه پيش بود از دوسه روز قبلش گفت ناهار بياين اينجا دلمه درست كنم.... منم همون روز دقيقا مامانم رفت خونه خواهرم با عمه ام اينا جمع بودن... منم زنگ زدم شوهرم چشام بد درد ميكنه قرص خوردم خوابيدم تو برو ناهارتو بخور برو سركارت من نميام شب ميام.... اقا زديم ناهار رفتيم خونه خواهرم پدرشوهرم ديدم زنگ ميزنه نگو پشت دره اول برا من دلمه اوردن ناهار بخورم😓😓مجبور شدم بگم خيلي حالم بد اومدم دكتر با خواهرم بعدازظهرش هم رفتم اونجا🤭🤭🤭😂خوبي بهم نيومده ها

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
مطمینم هیچ کاری نکردم ولی انقدر عذابم دادن که دیگه صبرم تموم شد محترمانه یچیزی گفتم بهشون که از دماغ ...

😂😂😂😂😂😂😂کامل توضیح دهید.۱،۵ نمره😃😃😃😃

ان مع العسر یسرا ... 
2706