2703
2553
عنوان

رادیولوژی کاخ و هر نوع سوال در مورد عکس رنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 51894 بازدید | 138 پست
سارا جان امیدوارم مشکلت حل بشه شاید از زمان قدیم چسبندگی توی بدنت بوده شاید هم بعدا ایجاد شده من اون را نمیدونم ولی ای یو ای خیلی کمک میکنه ولی تنها راه حل نیست کلی راههای دیگه هم هست منظورم اینه که ساده ترین راه ای یو ای هست من هم قرار بودم انجام بدم ولی همون ماه به خواست خدا به طور طبیعی حامله شدم
انشالله برای تو هم بهترین اتفاقی که دوست داری بیافته
مامان رومینا منم منتظرم پاک بشم بعد بیام اونجا برای عکس، اما صبح زنگ زدم وقت بگیرم گفت لازم نیست هرور خواستی بیا اینجا، باید حتما وقت بگیرم؟ شنبه تا چهارشنبه فقط 3 تا 5 عکس میگیرن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لیلی عزیزم درسته احتیاجی به وقت نیست ولی اگه به من بگین اونجا خبر میدم که شما کی میخواین بیاین یا حتما رفتین داخل بگین از طرف نی نی سایت اومدین اسمم را بگین اونجا بهتره 5شنبه ها هم به نظزم خلوت تر هست اگه میتونین 5شنبه برین
2720
پس از تزریق ماده حاجب کانال سرویکال ورحموهر دو لوله از ماده پر شد.
کاویته رحم نسبتا جادار و کورنها کشیده و بدنه funnel shaped وجسم رحم در قسمت وسطی حفره لگن و متمایل به چپ قرار دارد.
کانال سرزیکال دارای طول و مخاط و قابلیت اتساع عادی و ناحیه ایسم سیلندریک وماده حاجب از این دو ناحیه عبور مینماید.
تصاویر روشن در کانال سرویکال و ناحیه ایسم ناشی از air bobblesمشهود است.
هر دو fallopian tubesاز ماده پر شده طول ودیامتر و پریستالتیسم لوله ها عادی و قسمت دیستال پیچیده است.
در کلیشه کنترل هر دو لوله باز و پرمابلیته لوله چپ کمتر از طرف مقابل است.
در postdraiage film ماده حاجب لوکالیزه در قسمت سانترال حفره لگن و پیچیدگی لوله ها باقیمانده و تخلیه وپخش دارو بکندی انجام میگیرد.
Lilypie First Birthday tickers
سلام پریسا جان ظاهرا مشکلی نداری ولی باز هم اول باید به دکترت نشون بدی ولی من فکر میکنم چیزی نداری که به خاطرش فکر کنی یهنی منظورم اینه که مشکلی نداری همه چیز خوب است
2714
سلام مامان رومینا م 2 تا سقط داشتم اخیرا اونجا عکس گرفتم .البته دکتر گفت مشکلی نیست .ولی برای اطمینان بیشتر نظر شما رو هم می خوام .مرسی

پس از تزریق ماده حاجب کانال سرویکال و رحم و هر دو لوله از ماده حاجب پر شده
کاویته رحم جادار و کورنها کشیده و بدنه funnel shaped و جسم رحم در قسمت وسطی حفره لگن و متمایل ره راست قرار دارد
در سری کلیشه ها کورن راست در مقایسه با طرف مقابل rudimentarv تصویر شده که نشانگر یکنوع واریاسیون اناتومیک می باشد *
کانال سرویکال سیلنریک و طویل و ناحیه ایسم همعرض کانال نمایان است
تصاویرروشن در کانال سرویکال و ناحیه ایسم ناشی از air bubbleمشهود است *
هر دو fallopian tubesتا اندازه ای به زحمت و تحت فشار از ماده حاجب پر شده .ناحیه ایسمیک لوله ها باریک و قسمت دیستال لوله راست چرخیده و پیچیده و در مجاورت کورن راست قرار دارد ****
در کلیشه کنترل هر دولوله باز و ماده حاجب توسط لوله ها وارد حفره لگن گردیده است
در postdrainage film ماده حاجب لوکالیزه در طرفین حفره لگن و پیچیدگی لوله ها باقی مانده و تخلیه و پخش دارو به کندی انجام می گیرد ***

مخصوصا این موارد ستاره دار خیلی نگرانم کرده ...ممنون میشم جوابم رو بدین عزیزم
نمی دانم چرا حضرت دوست , لطف ویژه ای دارد به من !
مامان رومینا میشه جواب من رو بدی، من فردا میخوام بیام کاخ واسه عکس رنگی ولی روز 14 پری هستم، مشکلی نیست؟ آخه همه میگن سریع بعد از پری باید بری، ولی من وقت نکردم حالا هنوز هم پری نشدم، اشکالی نداره فردا برای عکس برم؟ بچه ها هرکی میدونه جواب بده لطفا
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
2706