2703
2553
عنوان

رادیولوژی کاخ و هر نوع سوال در مورد عکس رنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 51894 بازدید | 138 پست
بچه ها من دیروز رفتم عکس انداختم
منم روز 5 پاک شدم روز 8 رفتم
خدا عمرش بده یکی از مریضا اونجا بهم یه شیاف دیکلوفناک داد
خودم هم ژلوفن خورده بدم
تونستم دردشو تحمل کنم
اما از دیروز دلدرد و کمر درد دارم
کلا خیلی هم بد و سخت نیست

ساناز جون میگن روزای تخمک گذاری نباید انجام بدی
برا همین میگن بلا فاصله بعد از پری
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب رو رویه هفته بعد میدن من 10 روز پیش رفتم
از اون موقع سمت راستم یه حالت سوزش داره دکتر هم نرفتم کسی میدونه دلیلش چیه توعکس هم گفته شده که لوله ها باز هستن ولی از اون روز یه سوزش سمت راستم دارم
Lilypie Pregnancy tickers
ناتانائیل جان جوابو همون روز نمیدن منتها اگه دکتر شهرزاد باشه بری وباهاش صحبت کنی همون روز یا فرداش بهت میده
اگه دکتر شهرزادو دیدی سلام منم بهش برسون
میتونم بگم یکی از چهره های ماندگار زندگیه منه
برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
2720
سلام. من امروز صبح رفتم کاخ عکس رنگی انداختم.

خداییییییییی دمشون گرم. خیلی عالی بود. قبلا جای دیگه عکس رنگی انداخته بودم(پارسال) از درد مردم اما اینجا اونجوری که فکر میکردم درد نداشت. البته از نیم ساعت قبلش دوتا مسکن خورده بودم.

هرکس خواست عکس بندازه حتما قبلش مسکن بخوره. میره فضا
مامان رومینا و هرکی که میتونه میشه کمکم کنید ؟من 10 ابان عکس گرفتم و جوابش:ماده کنتراست در حجم مطلوب وارد کاویته رحم نمیشد بررسی دقیق واسپیلاز لوله ها ممکن نیست.یعنی چی؟دوباره لازمه تکرار کنم؟
2714
این رادیولوژی کاخ اصلا بدرد نمیخوره!

من اصلا راضی نبودم ..خودم اونجا عکس انداختم

کیفیت عکس و گزارششون خیلیییییییییییی پایینه

من جواب عکس رو پیش هر دکتری بردم نتونست سر دربیاره ..اصلا جملات مثبت و منفیش مشخص نیست .. پیشنهاد میکنم برای عکس رحم به یه مرکز پیشرفته تر مراجعه کنید

این کاخ رو هم یه سری خانومای تهرانی بمن معرفی کردند اما اصلا راضی نبودم
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..
هیجان جون همه اونایی که تو اتاق عکس رنگی هستن خانومن
دکتر من بهم داکسی سایکلین داد تا از روز اول پری بخورم.ولی اونجا خودشون هم میدن.
با بیمه تامین اجتماعی هزینش حدود 70 تومن شد

من دیروز عصر عکس گرفتم اونجا.
دیشب خونریزی کمی داشتم.امروز لک بینی دارم.یعنی فقط وقتی میرم دستشویی لک می بینم.تا کی این لک بینی ادامه داره؟ طبیعی هست؟

من چون خیلی تعریفشو شنیده بودم رفتم کاخ.بیشتر اونایی که اومده بودن می خواستن عکس رنگی بگیرن.به هر حال تجربشون باید بالا باشه.ولی خدا کنه جواب هم دقیق باشه
salam dustane aziz man taze varede in site shodam,farda sob bayad beram akse rangi kakh kheyli mitarsam kesi hast taze unja rafte bashe yekam mano rahnamayi kone?man az ruze 5 per daram daksicycline mikhoram va farda
ham yek saat ghabl doktoram gofte shiyafe diclofenak va diyazpam bokhoram aya niyaz hast be hiosine khordane
مهنار جون ممنون از لطفت من امروز رفتم برای عکس خیلی خوب بود و اصلا درد نداشم البته یک ساعت قبلش طبق دستور دکترم شیاف دیکلوفناک و دیازپام استفاده کردم و یک هفته هم بایدانتی بیوتیک بخورم ایشالا جوابشم خوب باشه.
مامان رومینا دیگه به این تاپیک سر نمی زنی؟
نوشتی که هر کس می خواد بره براش وقت میگیری
من سه شنبه سوم اردیبهشت می خوام برم
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
2706