2703
2553
سلام
برای لاغری مخصوصا شکم کسی از قرص ال کارنتین استفاده کرده تاثیرش چقدر بوده و ساخت کجا است قیمت هم بدهید لطفا مرسی
خداحافظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مرسی از پاسخ و البته ورزش هم میکنم اما میخواهم زودتر چربی ها مخصوصا شکم لاغر بشود خوب میشود بگید اسم شرکتش چی بوده
آخه تو داروخانه مدل های مختلفی داره و قیمت هم بگید
عزیزم من برادرم خودش بدن سازی کار میکنه 12 ساله
من برای لاغری خودم بهش گفتم گفت تا با ورزش نباشه اصلا فایده نداره و اونهم ورزش حرفه ای و زمان 2 ساعت اونقدر که عرق کنی.....
توی داروخانه داره من قیمت دقیق ندارم ولی اگه با ورزش و رژیم این دارو رو هم استفاده کنی معلومه که نتیجه میگیری
کلا همه دارو های چربی سوز باید با ورزش باشن تا اثر کنه اونهم ورزش حرفه ای
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
2714
عزیزم من برادرم خودش بدن سازی کار میکنه 12 ساله
من برای لاغری خودم بهش گفتم گفت تا با ورزش نباشه اصلا فایده نداره و اونهم ورزش حرفه ای و زمان 2 ساعت اونقدر که عرق کنی.....
توی داروخانه داره من قیمت دقیق ندارم ولی اگه با ورزش و رژیم این دارو رو هم استفاده کنی معلومه که نتیجه میگیری
کلا همه دارو های چربی سوز باید با ورزش باشن تا اثر کنه اونهم ورزش حرفه ای
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
ممنون اگر لطف کنی ازش اسم شرکت سازنده و قیمتش هم سوال کنی ممنون میشوم
یعنی اگر ورزش زیاد و این قرص را بخورم میتونم مثلا 6 کیلو تو یک ماه کم کنم ؟
چون ورزش زیاد میکنم اما چربی شکم لاغر نمیشود
آره 12 کیلو کم کرد نه با ال کارنی تین در کنارش 1 ماه ال کارنی تین هم خورد برنج و نون و شیرینیجات لب نمیزد الان خیلی خوب شده 67 بود شده 55 قرص های ویتامینم میخورد
Victory is not never to fall, It is to rise after every fall
با ورزش خیلللللللللی موثره... و در ضمن فوق العاده بی ضرره.. برای سفت کردن ماهیچه هم عالیه

الکارنیتین.... یا کار نی تین.. فرق نداره جفتش یکیه.... کارنی تین ایرانیه.. البته من پرسیدم ار یه داروسار.. گفت هیچ تفاوتی با هم ندارن... اون "ال " اول بخاطره شکل فرمول داروه که به شکل ال میمونه... طبق بروشورش مصرف کن... من بیشتر اوقات میخورم ... ورزش هم دائم دارم.. وزنم همیشه خویو هیکلم میزون ولی یادت باشه بدون ورزش فایده نداره
به آرزوهام رسیدم ..:) خدایا برای هر لحظه شکر[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
2706