2726
.
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دخمل منم دوسالشه.تا دیروز مرتب قطره آهن آیروویت میدادم.دندوناش سیاه شده بدجور.بااینکه قطره رو ته حلقش میریختم و آب و آبمیوه میدادم ولی سیاه شده.امیدوارم به مرور سیاهیش بره...
پرنیای خوکشلم در روز چهارشنبه 92/8/8 ساعت شش عصر بدنیا اومد خیلی خیلی خدارو شکر میکنم
2728
منم بعد از دادن اهن با ابلیمو دندوناش رو تمیز میکنم اما کاملا سیاه هستن و تاثیری نداشته😞

سلام عزیزم دندونای پسرتون که باقطره اهن سیاه شده بود.الان در چه وضعیتیه؟

💛N🌼تو شدی آرامش این زندگی🌸M💖

[QUOTE=62463774]در وضعیت سیاه عزیزم اما خیلی بهتر از قبل شده،کاملا سیاه نیست دیگه،کمی روشنتر شده[/QUOTE]

ببخشيد دندوناي پسرمنم سياه شده ميترسم دچار پوسيدكي بشه.من با مسواك و خميردندون مخصوص كودكان هرشب ميزنم كم رنگ تر شده اما هنوز لكه ها كامل برطرف نشده.من نكران پوسيدگي هستم.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
[QUOTE= 62463774 ]در وضعیت سیاه عزیزم اما خیلی بهتر از قبل شده،کاملا سیاه نیست دیگه،کمی روشنتر شده[/ ...

تاپیک زیرخاکی😄

منم درگیر دندونا پسرم هستم، با آب لیمو شستم خیلی بهتر شد، دندونا پایینش کامل سفید شد، ولی دندونا بالا هنوز کمی لکه دارن😟

نمیدونم چکار کنم، البته اون اوایل اصلا دندوناشو تمیز نمیکردم، یک ماهی هست که بفکر تمیز کردنشون افتادم😳، ۱۸ ماهشه

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

[QUOTE=81253372]تاپیک زیرخاکی😄 منم درگیر دندونا پسرم هستم، با آب لیمو شستم خیلی بهتر شد، دندونا پایینش کامل سفید ش ...[/QUOTE]

يعني مسواكو ميزدي تو آبليمو و ميكشيدي رو دندوناش؟؟؟يا با دستمال ميكشيدي؟منكه گفتم ببرم دندونپزشكي ببينم چي ميگه!!!بعد چون آبليمو ترشه اذيت نميشد و گريه كنه؟و اينكه چندبار زدي كه تميز شدن؟

واي ببخش چقدر سوال پرسيدم.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706