2733
2734
سلام دوستان .پسری دارم که 17 ماهشه . این بچه به نظر من خیلی شلوغه با همه چیز کار داره به همه چی دست میزنه و خرابکاری می کنه . موقع غذا خوردن یک جا نمیشینه و باید دنبالش برم . وقتی غذا میدم یه دفعه دیدی از دهنش میریزه بیرون حالا هرجا شد شد . میوه میدم بخوره خرد میکنه میریزه بیرون . به پسطونک خیلی وابسطه است . کلا وقتی خوابش بیاد فقط روی زمین میشینه . با هیچ اسباب بازی بیشتر از 1 دقیقه سرگرم نمیشه . وقتی چیزی را بخواد آنقدر گریه میکنه که تا بالاخره بگیردش . حالا شما بگید من با این بچه چی کنم؟؟؟؟
این رفطارهاش حسابی عصبی میکنه منو . خواهشا کمک
عزیزم سلام

تمام این رفتارهاش طبیعیه و مقتضای سنش است

فقط باید تحمل کنی تا کم کم یاد بگیره چه جوری غذا بخوره و بزرگتر بشه با اسباب بازی هاش بازی می کنه

پسر منم 18 ماهشه و تمام چیزایی که میگی را انجام میده
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
سلام
نی نی جون خیالمو راحت کردی آخه دقیقا پسر17ماهه منم همینطوره از دستش ذله شدم .
خوابش منو کلافه کرده شبا دیر میخوابه منم صبح میخوام برم سرکار همش تاخیر میخورم.
پای سیستم هم می شینم دکمه پاور را خاموش می کنه میگه در بست در اختیار من باش.
اینو یادم رفت بگم همش می خواد واسه من آشپزی کنه
روزهای خوب خواهند آمد. شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=76090
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2731
پسر منم دقیقا همین مشخصاتو داره. از صبح که پا میشه شیپور جنگو میزنه تا شب که میخواد بخوابه.
شنیدم به حرف بیفتن خیلی بهتر میشن ولی انقدر که شیطونه فکر نمیکنم فعلا به حرف بیفته
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
لی لی پسرت الان دقیقا افتاده تو سن لجبازی شما سعی کن با کمک مشاور و کتابهای رفتار با کودکان جوری عکس العمل نشون بدی که این رفتار توش نمونه
تو فامیل ما لاقل 15-16 تا پسر بچه زیر 4 سال داریم و همشون تو 1 برهه زمانی همین رفتارهایی که شما میگین رو داشتن ولی اگه تکنیکهای تربیتی درست بکار ببری بعد از چند ماه صبوری درست میشن
@2bare_man
میشه بگین چه کتابی خوبه تا بخونم؟
واقعا بعضی وقتها دلم میخواد از من دور باشه . پدرش هم از صبح میره سر کار تا شب . تمام مسئولیتهای نگهداری از بچه به عهئه منه. دیگه کم آوردم به خدا
2738
لی لی جون الان کمتر بچه ها با اسباب بازی میرن سرکار همه تک بچه ان و بقول یه نفر 1 بچه یعنی فرعون خونه میگه فقط و فقط باید به من برسین -انقدر هم راحت دور و برشون پره اسباب بازی میشه که اسباب بازی جدید براشون خیلی کم جذابیت داره
کتاب آموزش رفتار با کودک و نوجوان خوبه انتشارات نوای دانش
@2bare_man
پسر من هم ۱۷ ماهست و دقیقا همین خصوصیات رو داره، دیروز نشست رو مانیتور لپ تاپ و لولاهاش رو شکست، سوییچ ماشین رو از من گرفت و پرت کرد وسط خیابون. منم تنهام ولی باهاش کنار اومدم طوری که باباش میگه تو اینقدر پر روش کردی. بعضی وقتا فکر میکنم نشستن بلد نیست. من آزادش میذارم هرکاری دوست داره انجام بده، اینقدر کاری بهش ندارم که خودش خسته میشه.
دختر من 16 ماهشه همه مشخصات گل پسر شما رو داره فقط پستونک نمیگیره و خوشبختانه زیاد گریه نمیکنه. یه چیزی ازش بگیری میره سراغ یه چیز دیگه. چیز دیگه منظور اسباب بازی یا چیزای کم خطر نیست. مثلا میپره وسط وسایل من یه چی رو ازش میگیرم یکی دیگه برمیداره. میره روی مبلا. روی لبه بالای اون قسمتی که بهش پشتت رو تکیه میدی! میارمش پایین میره روی مبل دیگه. از روی میز توالت به زور مبارمش پایین میپره روی میز کامپیوتر. از روی صندلی کتابی چیزی خودشو میکشه بالا. عاشق درپوش فاضلاب آشپزخونه است. حالا هی بگو نکن بچه. خلاصه جونم میریزه میپاشه میشکنه. استاد خرابکاری. استاد تف کردن هر نوع غذا و میوه و خوراکی......
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
کتاب متاب هم زیاد میخونم. فعلا بهترین نتیجه این بوده که سرش داد نمیزنم دیگه. قبلا خیلی داد میزدم سرش. کتاب تربیت بدون فریاد دارم میخونم به راه راست هدایت شدم.
یه کتاب دیگه هم خوندم کلیدهای رفتار با کودک یکساله (از همین سری برای دوساله- سه ساله و ...هم هست)
هی میگه وسایل خطرناکو از دم دستش جمع کن که مجبور نشی بگی نکن نکن و بجز در مواقع خطرناک راحتش بذاری. بزور هم غذا ندی. فعلا برای تربیت شدن خیلی کوچیکن. هیچی یادشون نمیمونه. فقط باید بهشون محبت و احساس امنیت و اعتماد به نفس بدی
توی کتاب تربیت بدون فریاد من خودم بجای دخملی دارم تربیت میشم. شمام خواستی بخون بجای پسملت تربیت شی هاهاهاها
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
واااااااا این چیزا که خیلی عادیه دختر من همین طور بود هیچ کاری نکن این روند رشدشه اگه جلوشو بگیری اسیب می بینه و بعد افسوس می خوری اگه واقعا ذله شدی یه مدت فلوکسیتین 10 بخور هم خودت از زندگی لذت می بری هم پسملت
تا زنده هستم شکست نخورده ام
ایی جان دلم. الان دلم ضعف رفت.

خوب بچه از ۱۲-۱۳ ماهگی همینجوری میشه تا با ازاجاتون، ۲ سالو نیمگی ۳ سالگی! پسر منم همینطور بود. البته نه اینکه تا ۳ سالگی موقع غذا خوردن پاشه راه بره، ولی خراب کاریهاشون میوه و بیسکوییت رو زمین ریختنشون تا ۳ سالگی میمونه. مهد میره؟ پسر من تو مهد یاد گرفت که سر میز باید بشینن! از ۱ سال و نیمگی رفت مهد.

این مشکل اسباب بازیو منم با پسر ۴ سالم دارم! و ارزو دارم بره بازی کنه. البته نه اینکه نرها، میره والی خیلی زمانش کمه. منم عاشق تنهایی، روانی میشم. تازگیهاهم تو ۵ دقیقه موافق میشه ۶ بار بگه مامان!
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706