2733
2734

اره منم همینجور بودم انواع و اقسام کارارو کردم اما نشد دکتر گفت باید بهش کمکی شیر خسک بدی وقتی دادم همون یه ذره شیر خودمو هم نخورد اما تلاش کن که سینتو بگیره روزا شبا تو خواب بهش شیر خشک بده اگه نگرفت مجبوری شیر خشک بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا چهل روزگی باهاش مدارا کن 😆دلدرد بچه ها بعد از چهل روز بهتر میشه و قدرتشون واسه مکیدن سینه هم بهتر. 

اگر تهرانی مشاوره شیردهی بیمارستان نیکان هم برو عالیه. دیدم بچه ای که لب به سینه نمیزده ولی سینه خورش کردن 😂😂

واسه من دقیقا همینجور بود ،تروخداتلاشت بکن واسه من ک داشت درست میشد بعد براثریه اتفاق استرسم گرفت دیگه بچم شیرخشکی شد

به هرروز این شانس رو بده 💖تازیباترین روز زندگی ات شود⁦⁩💹💞
2740

شاید پیاز یا سیر .تربچه خوردی ک طعم شیر رو عوض کرده ک پس میزنه نوزاد منم همینطور بود ک با قاشق همون لحظه ک روپاته بدوش بده بخوره 

نزاری کنار خنک بشه ک دلدرد میکنه .شیر خشک خیلی کم بده..البته الان زوده ..سعی کن موقع خواب بهش بدی همه جارو تاریک و اروم نگه دار تا بخوره 

شیر اگه کمه ..احتمالا غذا کم میخوری ..ب مامانت بگو بیاد ..چن مدل غذا درست کن با سوپ  بزار تو یخچال  هردوساعت باید چیزی بخوری تا شیر بیفته ..ابجوش  ..ابمیوه بخور و کره ک شیرت چرب بشه بچه سیر بشه راحت بخوابه