2733
2739
عنوان

شب چله ای براتون دوران عقد چی اوردن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 8264 بازدید | 208 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلی رفته بودم میز آرایی و .... یاد گرفته بودم ک برای جاری جدیدم این کارا رو بکنم ک اون مثله من ب دلش نمونه😂😂😂😂😂ولی خب چون طول کشید و هنوز عقد نکردن دیگه رفت تا یلدای سال دیگه

ومن خیلی در درون ضایع گشتم 

کلی برنامه ریخته بودم ک سنگ تموم بذارم براش چون مادرشوهرم بلد نیست و دخترم ندارن 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731

بچه ها جاهایی که رسم ندارن توقعی هم نیست ولی من اصفهانم برا این شب سنگ تموم میزارن ولی من که نداشتم

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖

خانواده همسر فرمودن ما ازین رسما نداریم . خود همسرم تنهایی اومد خودش واسم خرید کرده بود .

منتظرم برادرشوهرگرامی ازدواج کنن ببینم رسما تغییر میکنه یا ن . اونوقت من میدونمو خانواده همسر😀😀😀😀😀

مینا قری هستم
من کلی رفته بودم میز آرایی و .... یاد گرفته بودم ک برای جاری جدیدم این کارا رو بکنم ک اون مثله من ب ...

افرین چه جاری خوبی هستی😍

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖

یه بارونی، یه جفت بوت با یه شال. میوه هم فقط یه دونه هندونه. خودم با پول خودم دستکش و یه ژاکت خریدم گذاشتم روش بلکه جلو خانوادم آبروداری کنم

مهربانی را اگر قسمت کنیم،‌من یقین دارم به ما هم می‌رسد.
خانواده همسر فرمودن ما ازین رسما نداریم . خود همسرم تنهایی اومد خودش واسم خرید کرده بود . منتظرم بر ...

😁😂

بازم خوبه من طلا زیاد کادو گرفتم ولی کاری برام نکردن

به منم طلا میدادن اما مادرشوهرم تنها میاورد میداد زود میرفت ،اونموقع برام مهم نبودالان که واسه جاریم میبرن ناراحت میشم یه لشگر آدم میبرن واسه من تنها میومد 

من یه زمانی خوبی تو ذاتم بود... ولی حیف که لیاقتا کم بود...
هیچی   کلا برای من هیچ کسی هیچ رسمی نداره من شانس نداشتم    

اصلا برات مهم نباشه. وقتی میرید سر زندگی میفهمید که این چیزها اصلا مهم نیست 

توکه رفتی شهر خالی شد ... مگر تو چند نفر بودی؟بابا