2737
2734

و یه آرایشگاهی با قیمت معقولانه و سطح خوب میخوام تو عظیمیه 

و تو کرج یه متخصص زنان خوبی که زیادم مطبش الکی شلوغ نباشه و کارش خوب باشه برای اقدام بارداری میخوام تنبلی تخمدان دارم 

و چهارم مختصص کودکان تو عظیمیه کی خوبه 

Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه من خواهرم عظیمیه اس و الان ور دل من نشسته البته ما خونه ی خواهرم اینا چتریما

خواهرم میگه عظیمیه نمیره تو گوهردشت اپیلاسیون مهشید میره و خیلی راضیه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
و یه آرایشگاهی با قیمت معقولانه و سطح خوب میخوام تو عظیمیه  و تو کرج یه متخصص زنان خوبی که زیا ...

دکترشم دکتر نوروزی راد هست و اونم میگه شلوغ نیست و راضیه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

دفترچه راهنما لازم داری که با این همه سوال عزیزم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2740
ینی تو عظیمیه به این بزرگی یه مرکز تخصصی اپیلاسیون نیست؟

نمیدونم عزیزم من جایی که خواهرم میرفت رو گفتم 😚

نوروزی راد کجاست مطبش

طالقانی 

نوروزی راد کجاست مطبش

دكتر رقيه عيدى عاليه متخصص زنان

آدرسش هم ميدان مهران جنب بيمارستان تخت جمشيد مجتمع كوروش طبقه اول

اينم شمارش

‭0919 574 4989‬

تیکر تولد دخترمه❤️فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ
2706