2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
من برای پسرم رفتم پیش دکتر کریم خانی اصلا بهتون پیشنهاد نمی کنم . افتضاح بود . از مقالات اینترنتی بیشتر نتیجه گرفتم تا محضر ایشون ! فوق العاده کتابیه . اصلا اصلا نرید پیشش
من از این دکتری که معرفی کردین دکتر میثاق و دکتر کریم خانی و دکتر جلیلی رو میشناسم . همشون خوبن لیلا جون از حرفتون تعجب کردم فکر کنم شما ایشونو با کس دیگه اشتباه گرفته باشین چون اصلا کتابی صحبت نمی کنن ومراجعین کودک زیادی هم دارن که همه از کارشون راضییم من خودم برای پسرمم پیش دکتر کریم خانی رفتم پسرم بیش فعالی داشت که الان بدون دارو خیلی خوب شده . خانه افزایش و پرورش خلاقیت کودک وابسته به شهرداری منطقه 5 تو اشرفی اصفهانی هم هستند من که خیلی راضی بودم اصلا هم پولکی نیست و مشکل پسرمم خوب تشخیص داد و درمان کرد.
هم شماره مطبشو و هم شماره مرکز خلاقیتو برات میذارم :
مطب: 22521123
مرکز افزایش خلاقیت :44493154 و44493155
2456
مرسی دوستان عزیز
من راستش زنگ زدم مطب دکتر میثاق و منشیش گفتن مریض جدید قبول نمیکنن و برادرشو پیشنهاد کرد....من دیگه زنگ نزدم به برادرش...سیندرلا جون من خیلی نیاز دارم که بیشتر بهم همفکری بدی درباره دکتر سروش میثاق...
2714
دوست خوبم ....منو ببخش که این همه منتظر موندی . در مورد ابراهیم میثاق : به خواهرمنم نوبت نمی دادن .خیلیییی اصرار کرده بود تا موفق شده بود . تو هم تلاشت رو بکن . خواهرم خیلی راضی بود از ایشون

در مورد برادرشون سروش هم اون یکی خواهرم خیلی راضی بود . دخترش هشت سالشه و نکاتی روکه به خواهرم گفته بود خیلی مفید بود . البته گفته بود چند ماه دیگه برنامه منم می ره رو آنتن و دیگه مریض جدید نمیگیرم وتعدادی از قدیمی ها رو فقط حفظ می کنم .دیگه نمی دونم راست گفته یا بازار گرمی کرده ...
پیشنهاد میکنم پیش دکتر نبوی مرکز مشاوره ی راه نو برید واقعا عالی هستن و من خیلی بین ایشان و بقیه مشاورهایی که رفتم تفاوت میبینم و بسیار هم هزینه ی مناسبی میگیرند و استاد دانشگاه تهران هم هستن.
2706