2726
سلام ببخشیدخانمی که۷تاازدوستاش رفتندپیش دکترمغازه ای وناراضی بودند‌.اگه اینقدربدبودیکیشون میگفت بقیه رونجات میدادخوب!!! بایدمیفهمیدندیجوری بقیه دیگه...نه؟
پسر خوشگلمممم😍❤💞🍼من وبابایی وداداشی بیصبرانه منتظر💐🎂اومدنت هستیم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم پیش ایشون زایمان داشتم

کاملا با مانلی جون موافقم اصلا اعصاب نداشت دکتر

منم گول تعریفایی که ازش شنیده بودمو خوردم

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
2728

سلام به همگی من تازه عضو این سایت شدم واز نحوه کارکرد اطلاعی ندارم ولیویه سوال دارم ممنون میشم کسی میدونه بگه..کسی دکتر ترانه مغازه رو  میشناسه؟؟برا زایمان دکتر خوبی؟

دکتر ترانه مغازه افتضاح ترین دکتر زنانیه که تا به حال دیدم . من هفته شانزدهم هستم و هر دفعه پیشش رفتم یا یه ازمایشی رو اشتباه نوشته یا اصلا ننوشته بعدا گفته چرا انجام ندادی . هر دفعه تو مطبش بیش از 3 ساعت معطل شدم و هر دفعه اینقدر سرش شلوغ بوده که خیلی حول حولکی و با خستگی و بی اخلاقی منو ویزیت کده ... یک مامای بد اخلاق و بی ادب هم قبلش مادران باردار رو ویزیت می کنه که در اوج بی ادبی و بی تفاوتی به سوال ها و وقت بیماره . ... جدا از تمام مشکلاتی که سر غربالگری اول سر من اورد با نوشتن تاریخ اشتباه ، وقتی ازمایشم و بردم پیشش گفت دو تا عدد بالاست وقتی گفتم کدوم اعداد؟ با بی ادبی تمام گفت به چیزی که به شما ربطی نداره دخالت نکن و فقط برو ازمایش بده .. با این وقت نگذاشتن و توضیح ندادن من دو هفته ست دارم حرص می خورم .. اگر دنبال دکتری هستید که براتون ارزش قایل باشه و براتون وقت بگذاره اصلا پیشش نرید ..

سلام دیانا جون من تحت نظر دکتر مغازه هستم البته از قبل ازدواج و حالا که 33هفته باردارم دکتر خوبیه و ...

نیم ساعت باهات حرف زد؟

تو شهر ما خیلی حرف بزنن ۵دقیقه س

۵۰هم ویزیت میگیرن جدا از سونو

با موچین باید حرف از زیر زبونشون کشید 

حیف دوره 

والا می اومدم

خوشبحالتون

2706