2703
2553
سلام دیانا جون خوبی عزیزم؟امیدوارم هر چی زودتر خبر مامان شدنت بهم بدی
من ونی نی هم خوبیم این روزهای بیشتر تکون میخوره
هم دوست دارم زودتر تمام بشه خسته شدم از هرجهت وهم هر چی نزدیک تر میشم میترسم اضطراب دارم میترسم مشکلی پیش بیادآخه من خیلی ترسو هستم از آمپول زدن هنوزم میترسم
میدونی برای طبیعی یک آشنا داشته باشی که سفارشت کرده باشه خیلی بهتر
تو ایران پرستار و ماما ها خیلی توجه نشان نمیدن مخصوصا که بیمارستان دولتی بری کسی نداشته باشی
سزارین مثل یک فرمول هست همه چی بر طبق فرمول پیش میره ولی طبیعی معلوم نیست
دوست دارم ولی میترسم خیلی زیاد میترسم از پارگی زیاد واژنم خیلی میترسم
هر بدنی نسخه خاص خودش داره نمیشه برای همه پچید خلاصه که بنده حسابی میترسم البته از سزارینم میترسم
هنوز تصمیم نهایی نگرفتم اسم پسملم چی بزارم شاید مانی شاید صدرا نمیدونم
چون من از اول خیلی دلم دختر میخواست پسمل شد شوکه شدم ولی حالا دوستش دارم
2 روز دیگه میری دکتر درسته؟موفق باشی
من ازش خیلی خیلی راضی بودم بسیار حاذق با انصاف و انسانه

من پیشش سزارین کردن البته مجبور شدم از اول قرار بر طبیعی بود . برای مریض خیلی وقت می زاره همه سوالاتت رو با حوصله و دقت جواب می ده خیلی هم حواسش جمعه
اون سالی که من باردار بودم رفت حج تمتع کلا خیلی با خدا هست من که ازش خیلی راضیم
Lilypie Maternity tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

منم حدود 6 ماهه تحت نظر ایشون هستم
قبلا مامانم پیششون می رفت
دکترا به مامی گفته بودن باید رحم رو در بیاری ولی دکتر گفت نه و با دارو مشکل رو رفع کرد
من از این اخلاقش خوشم میاد که واسه آدم وقت می زاره و به حرف آدم گوش می ده

به من گفته زود باید باردار بشی چون اختلال هورمونی دارم یعنی پلی کیستیک هستم و بهم گولوکوفاژ داده

اما من نمی خوااااااام
آخه 23 سالمه و 1.5 ساله ازدواج کردم

به نظرم زوده بخوام بچه دار بشم

ولی در کل دکتر محشریه من خودم چند نمونه اش رو دیدم :)

2720
2714
در هیچی شک نکنین.من از زمان چک آپ قبل باردایم پیشش می رفتم 4 تا از دوستامم فرستادم پیشش همشون راضین............عالیییییییییییییییهههههه......فوق العاده مهربونه......حاذقه.....پولکی نیست......به تشخیصش اطمینان کامل داشته باشین
اگع بیمه ارتش باشین نمی تونین تو چمران سزازین دلبحواه داشته باشین.برا آتیه هم باید زنگ بزنین بیمارستان ببینین هزینش چقدره و لط بیمه تکمیلیتون بپرسین چقدر هزینه میده.....مابه التفاوتش خودتون باید بدین....
اما اگه طبیعی بخواین تو چمران و نجمیه براتون مجانی در میاد.......اگع وسط طبیعی هم به سزارین کشید بازم مجانی میشه.........اگه سزارین به تجویز دکتر باشه بازم مجانی میشه....بازم دقیق بپرسین شاید 40-50 تومنی باید بدین................خود دکتر نه تو خصوصی نه تو چمران و جاهای دیگه دستمزد جدا نمی گیره
بچه ها کسی میدونه دکتر مغازه اگه هفته 36 یا 37 بری پیشش معاینه. برای زایمانت میاد یانه؟من همش حس میکنم دکتر خودم خیلی تمایل به زایمان طبیعی نداره.ولی تعریف دکتر مغازه رو برای زایمان طبیعی خیلی شنیدم.اگه میدونید بگید خواهشا.
من تجربه ای در این زمینه ندارم اگه بری چمران و بخوای دکتر مغازه بالاسرت باشه باید یه پولی به بیمارستان بدی نمی دونم چقدر......ولی اگه شیفت خودش باشه که هیچی البته اینا برا بیمه ارتشه.....اگه بیمه دیگه ای هستی که کلا آزاد حساب میشه....
2706