2410
2553
من خیلی بی اعصابم خدا کنه بتونم کار درستی انجام بدم واقعا کم طاقت و عصبیم مخصوصا الان که شانس آورده
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از چند روز که اون حرفهارو بهش گفتی اگه دیدی بازم اون فیلمها بودشون بهش بگو من حرفام جدی بود و از این چیزها متنفرم و تو پاری با این کارهات باعث میشی که از تو هم بدم بیاد
بهش بگو من دوست دارم فقط من رو ببینی نه بقیه رو
باهاش صحبت کن
ایشالله که مشکلتون حل بشه
بدترین چیز اینه که وقتی خوابت میاد و چشمات از خواب میسوزنن نتونی بخوابی یه بچه شیطون هی چشمتو با انگشت باز کنه و نذاره بخوابی
2720
میخوام داغونش کنم الان به فکرن رسید نظر شماها چیه فردامیرم پیشش و فیلم سوپری که مرده بیشتره رو میارم و بهش میگم دستت درد نکنه تا حالا مرد لخت ندیده بودم ببینم چهغلطی میکنه
آنچنان کار کن که گویی تا ابد زندگی خواهی کرد و آنچنان زندگی کن که گویی همین فرداخواهی مرد.
ممنونم مامان فندق حرفهات خوبه فردا حتما بهش میگم که تو هم دوست داری من بدن مردها رو ببینم
ماندانا جون هیچ متخصصی توصیه نمیکنه این فیلمها رو.شوهر زن خودشو با بازیگران تو فیلم مقایسه میکنه و احساس کمبود میکنه.با بدن خوش فرم و پزیشنهای اونها که طی تمرینهای زیاد انجام میدن.این مقایسه دلیل سرخوردگی در مرد میشه
زندگی زیباست ای زیباپسند... زیبا اندیشان به زیبایی رسند
2714
آخر نفهمیدم بهترین کار چیه من الان داغونم اون هم تو خواب راحت بعد هم میاد به من میگه من اصلا جنس زن برام مهم نیست از زنها متنفرم ووووووو
بهترین راه اینه که با ملایمت باهاش حرف بزنی و بپرسی مگه من چیزی واست کم کذاشتم بی معرفت؟ مگه با من تحریک نمیشی که میری سراغ این چیزا؟ اونوقته که لال میشه و به گوه خوردن میفته
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
بس که عصبانی شدم بخدا رفتم بالاسرش و خواستم لبتاب رو بزنم زمین تا هزار تا تکه بشه ولی بعد بخاطر عکسهامون که همش تو ابتابه پشیمون شدم
2706