2737
2739

سرخک عزیزم یا آبله مرغون.دونه هاش آبدارن؟اگه آره پس آبله مرغونه.اگه نه فقط قرمزه سرخک گرفته.نگران نباش و ببرش دکتر بهت دارو میده برای تب و دونه ها

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ممکنه تب ویروسی باشه به احتمال خیلی زیاد..مراقبش باش ولطفا همین الان ببرش دکتر

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
2740
زونا چیه

زونا یه چیزیه تو مایه های آبله مرغون.به قول دوستمون چون تب کرده احتمالا ویروسیه.حتما دوباره ببر دکتر

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
دیشب دکتر بردم برای بی قراریش و آفت .گفت طبیعیه اما صبح دیدم قرمز شده کل بدن

دارو چی بهش دادی؟شاید به داروحساسه

عزیزم من دکترپسرم یه بیماری داشت گفت 2 روز تب کرد بی دلیل.بعد بدنش دونه های قرمز زد دکتربهش گفت تب ویروسیه

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
ممکنه رزوئولا باشه . تو نت سرچ کن . اگه این باشه که تا فردا پس فردا خوب میشه . دقیقا بعد از اتمام تب ...

اره اسم تب ویروسی همینه

2706