2733
2734
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322801 بازدید | 31242 پست
مرسی مریم جون فکرم رو از واژن بردی یه جای دیگه... شاید هم همینطور باشه... منتظرم ببینم چی پیش می یاد...
فائزه جون هم قدیما... مرسی که جواب سوالم رو دادی ... خودت رو زخمی نکردی که؟؟؟
ان مع العسر یسرا، فان مع العسر یسرا
تربچه نازی هم قد هستیم. به نظره من فقط به لگن بستگی داره و بس.اونم یه چیزی گفت من دلم خوش باشه.
خواهش .نه هنوز.

راستی اگه لکه ادامه نداشت نگران نباش ولی اگه ادامه داشت برو دکتر.ببینم نکنه خودت رو زخمی کردی؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستی یادم رفت بپرسم...خیلی وقته که دمکتر من رو معاینه نکرده... می گم نکنه دهانه رحمم با شده و نمی دونم... بچه ها به نظرتون به دکتر بگم معاینه ام کنه؟ کسی هست مثل من باشه؟ من بیشتر از دوماه می شه که سونو شدم (برای ششمین بار....) لازمه الان دوباره سونو شم؟

راستی سمیه جون دیروز یادم رفت بگم که به مثانه من هم همونجوری فشار میاد و گاهی اونقدر زیر دلم درد می گیره که به سختی راه می رم... اما بعر از دسشویی و دراز کشیدن بهتر می شم....
ان مع العسر یسرا، فان مع العسر یسرا
2731
بچه ها برگشت بدن بعد از زایمان به طبیعی و سزارین بستگی نداره. بستگی به وراثت و همت خود مادر و مسایل ژنتیکی وخیلی چیزای دیگه داره. من 3تا از دخترخاله هام سزارین کردن. دوتاشون الان شکمشون چسبیده به پشتشون وکمر و باسنشونو که نگاه میکنی دلت میخواد به حال زار لاغریشون گریه کنی. یکیشونم شکمش بعد از 4 سال، از شکم حالای من بزرگتره. مامان خودمم بعد از زایمانهای طبیعی، با این سنش سایز شلوارش 36 یا 38 هست....
تو کسایی که من دیدم اونایی که لاغر هستن راحت تر زایمان طبیعی میکنن. بعد از زایمان طبیعی هم شکم زودتر جمع میشه. اما بعد از سزارین خیلی طول میکشه تا شکم صاف بشه و گاهی هم میمونه.

سانی جون من تهران نیستم که بتونم تو قرارها شرکت کنم. اهوازم و قرارهام هم با بچه های اهوازی بوده. برای همه مامانای خوب فروردین آرزوی سلامتی و شادی و شادابی میکنم.
نازی تربچه پس شاید خون تو هم مثل مال چند هفته پیش شبی جون از مجاری ادراریت باشه و عفونت ادرار گرفته باشی. من که دهانه رحمم معرف حضورتون هست! اما خونریزی تا حالا ندیدم خداروشکر. خودتو بیخود نگران این مسئله نکن.
سلام به مامانای فروردینی عزیز
انشالله که حال خودتون و نی نی هاتون خوب خوبه
منو یادتون میاد ؟
من اوایل اینجا میومدم
فکر کنم از اوایل آبان دیگه نیومدم ، قبل از تعیین جنسیت

چشمم به این تاپیک افتاد و گفتم بیام ببینم چه خبرِ
دیدم اولین پست این صفحه ، مریم جون آدرس سایت آپلود میخواد
خیلی از سایتها این چند روز مشکل دارن و عکسها رو نشون نمیدن
ولی این سایت هنوز درسته ، فقط باید عضو بشین
http://imagefra.me/

اینم عکس یکی از لباسها پسرم
Image Hosting by imagefra.me
2740
سلام پر انرژی به همه مامانا . امروز هوا واقعا بوی بهار می ده و آدم رو سر شوق می آره . من تا الان مرخصی بودم و از این بانک به اون بانک و کلی خسته شدم تا الان که اومدم سرکار و ودیشب هم رفتم خونه مامانم که خواهرزاده و بردادرزادم گیر دادن که به وسایل شایان و مرتب وسیله هاش رو آوردن وسط اتاق و می گن خاله ما می خوایم با وسایل شایان بازی کنیم . نینیت اومد بیاد خونه ما با وسایل ما بازی کنه خلاصه لگن حمومش رو آوردن وسط اسباب بازی ریختن توش و نشستن به بازی و من هم کلی ذوق که شایانم انشاء ا.. سال دیگه می برمش حموم و کلی باهاش آب بازی کنم.
می بینم که همه رفتید دکتر و سونو و نینیهاتون وزن گرفتن و همه سرخوش و سرحال . امیدوارم زودتر نینیهای گل بیان بغلامون.
تربچه جون من هم مشکل توررو دارم واقعا مشکله من واقعا دید ندارم و نمی دونم کجا رو می زنم همین طوری حدسی واقعا مشکل شده نه می شه ناخن گرفت نه جوراب پوشید و مشکلاتی که می دونید .

فائزه جون نگران وزن پسرت نباش. اگه زایمانت سزارین باشه که دیگه موردی نداری با وزنش. من این دفعه آخری که رفتم و دکی سونوم کرد، وزن و اندازه استخوانهای دخمرم نزدیک خط بالای نمودار بود، یعنی فکر می کنم یه چیزی بالای 75 یا 80درصد میشد. دکی هم که گفتم 4 روز سن بارداریمو بیشتر از اونی که تیکرم داره نشون میده گفت بهم. یعنی به نظر میرسه با این اوصاف، دخمرک من نباید خیلی هم کمرباریک باشه! تازه من از دکی پرسیدم چیا بخورم دخترم وزن بگیره که اگه بخواد با وضعیت دهانه باز رحمم یه وقتی زودتر دنیا بیاد، جون داشته باشه؟دکی نگاه عاقل اندر سفیه بهم کرد و گفت لازم نکرده! ما میخوایم هفته 38 درش بیاریم و نمیخوایم درشت بشه، تو میگی چی بخورم چاق بشه؟!!!! اما من اصلا به این حرفا کاری ندارم وهمش میگم این وزنهایی که میگن چرت و پرته. میخوام با کمال پر رویی با قد 160 و این شکم مخوفم (از بسکه بزرگه) و این حرفای دکی جونم، برم طبیعی بزام! انقدر نشینین به این تخمین اطرافیان فکر نکنین. والا!
مامانها میدونم بیشتریاتون خریدهاتون رو کردید ولی جهت اطلاع لایکو حراج کرده ست حوله هایش برای نی نی اسپانیایی است ست لحاف نی نی هم داره و ...

نازی تربچه جون اگر خون تازه باشد به احتمال زیاد از واژن نیست احتمالا یبوست داری(قبلا من هم اینجوری شده بودم دکترم به من گفت ولی باز هم احتیاط کن و به دکترت بگو)
مامانا شماه لباسهای نی نی تون را طبق دستورت نی نی سایت در بارداری هفته به هفته شستید؟ من برای نی نی اولن اینکارو نکردم حساسیت هم نداشت.
بچه ها اگه اپیلاسیون نمیرین، به نظرم برای اون مشکلی که نازی تربچه گفت، استفاده از کرمهای موبر راحت تر از شیو کردن باشه.

نازی من نشُستم و نمیشورم. نمیخوام خیلی پاستوریزه بازی در بیارم. احساس می کنم نینیهایی که مامانای خیلی پاستوریزه دارن بیشتر مریض میشن و حساس ترن.
2706