2737
2739
عنوان

متولدین فروردین 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1322802 بازدید | 31242 پست
سلام بچه ها .
مامان شایان و مامان درسای گل و سما جون من مجدداً براتون ایمیل کردم امیدوارم این بار به دستتون رسیده باشه.
خانم حنا شما هم که مریم جون زحمتشو کشید. باز هم اگه کسی از دوستان به دستش نرسیده بگه تا براش ایمیل کنم. احیاناً به قول مریم جون اسپمتونم چک کنید شاید اونجا رفته باشه.

سانی پسری هم خیلی سکسکه می کنه به قول تو روزی 5 - 6 بار سکسکه می کنه.

من ساعت 6 خوابیدم تا 8. امشب از اون شبایی که دوباره شب بیداری بکشم.
خانم حنا امیدوارم این قضیه دفاعت زودتر حل بشه تا خیالت راحت بشه.
اوه نوشین پس پسری تو هم جزو مُسَکِکین مکرر هست! قربونشون برم فسقلیها رو با اون سکسکه شون. من که وقتی دخترم سکسکه میکنه از تصور اینکه تن کوچولوش داره با شدت میکوبه به دیواره رحمم، دلم براش میسوزه. همش فکر میکنم الانه که اذیت بشه یا حوصلش از این سکسکه طولانی سر بره.

راستی مریم ما بالاخره دوربین خریدیما:) شما چی؟

مامان شایان گل! من همین الان یعنی ساعت 11:03 شب، کاملا به یادتم. داشتم همین الان فکر میکردم که یعنی الان در چه حالی؟ نقاشی و تعمیرات خونتون تموم شده آیا؟ راستی بوی رنگ اذیتت نکرد؟.......باز صبح نیای بگی دلت از ما گرفته ها.بوس بوس یکی برای تو یکی هم برای شایانت:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام وصد سلام به شب زنده داران عزیز امیدوارم که رو به راه باشید
سانی جون چطوریایی؟ هستی یا رفتی؟
ایشالا دوست جونا همه خوب باشن امشب شو شو من رفت تهران ومن من مانده ام تهنایه تهنا.....من مانده ام تهنا میانه سیله غمها ...وبه شب زنده داران ملحق شده ام ...........آیا کسی هست امشب مارا دریابد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2728
راستی بچه ها اینقدر در مورده نحوه زایمان سخت نگیرید و بسپرید دسته دکتر چون در این مورد به نظرم هر چه کمتر بدونیم استرسش کمتره .الان که نوشته ها رو میبینم فکر کنم ماله منم سره شایان اسپاینال بوده چون هم اولین نفر خودم دیدمش وهم بعدش لرز داشتم دیدین با این اطلا عاتتون من خوش باور رو هم نگران کردین حالا اگه اولیم نخاعی بوده حالا از کجا معلوم میشه؟واگه دومیم نخاعی بشه چی میشه؟ حالا زود باشین مسترسیا جواب بدین منه خوش رو هم نذاشتین آروم بشینم سره جام به جلز وولز انداختینم خانوم حنااااااااا. سانی خانوووووووووم .مریم بانوووو.........و بقیه مسترسیا زود باشین جواب میخوام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خانوم گلی خوبی؟آنیسا خوشگلم چطوره؟
آره عزیزم فقط لان داره هفت تا پادشاه رو خواب میبینه
سانی جون هنوز بی نام ونشون مونده میترسم آخرس منم بذارم سارا مریم بگه آآآخهههههههههه سارا اینقدر فکر کردن داشت شبیییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
به به نخوابیدین که.....
من منتظر یه ایمیل هستم، با دماغی آویزوون که شر شر چکه میکنه و یه کیسه دارو!
شب رفتیم صارم و دکتر محترم بهم دارو دادن از جمله آنتی بیوتیک!!

تازه دندون درد هم به دردام اضافه شده ...نبوووووووووووووووود؟
نوشین جون حتما حل میشه ممنون از لطفت ! راستش فکر میکنم استادم اکه یک درصد هم احتمال میداد مدیر گروه محترم وقعی به نامه اش ننهد عمرا نامه نمی داد!!!بهر حال هرچه پیش آید خوش آید ما که خندان می رویم!

راستی من امروز زنگ زدم و از آتلیه وقت گرفتم برای عکس بارداری ، همونی که خرداد 87 هم رفتم پیشش و عکس گرفتم . فقط فرقش اینه که حالا دیگه وقت سرخاروندن هم نداره به خصوصو که تا عید همش عرسیه و یه منشی خنگ آورده !!! بهش میگم من یه پسر 18 ماهه هم دارم میگه نمیشه بیاریش میگم چی جی نمیشه من می خوام عکسای شکمم با حضور سام باشه البته خیلی خندان و مودبانه باهاش حرفیدم میگه عکس تکی نمیندازیم ها ازش تو دلم میگم مهم عکاسه که دوستیم باهاش بعد میگم ساعتش مناسب نیست شوهرم نمی تونه بیاد میگه چه خبره خانوم شما میگی عکس بارداری، اول پسرت رو اضافه میکنی بعد شوهرت رو !!! قیافه من....میگم به نظرت مسبب این ماجرا نباید تو عکسا باشه منفجر شد از خنده و باهام راه اومد!!!! و ما 15 اسفند میریم که خاطره این بارداری رو هم ثبت کنیم.....
هههههه شبی مسترس نگیر بابا جونم. هرچی بوده که توالان خوب و خوشی و اتفاق بدی برات نیفتاده خداروشکر. پس چیز خوبی بوده، حالا اسمش اسپاینال بوده یا هرچی. اون لرز رو هم بعضی اپیدورالیها هم میگیرن. تازه من توی خاطرات زایمان یکی که کاملا هم طبیعی بوده خوندم که بعدش لرز گرفته بوده. فکر نمیکنم مشخصه اسپاینال باشه.

از اسم شایلی خوشت نیومد؟ ترکی هم هستا.
2740
اِ خانوم حنا اومدی؟ ایشالا با لب خندون هم برمیگردی وخبر خوش به ما هم میدی:)
منم عکککککککککس میخوام خوب....انقدر بگین که منم پاشم برم آتلیه ها...سانتهام اضافه شد پای شماهاست والا!
شبی جون من که با اسپاینال خیلی هم موافق بودم خیلی هم خوب بود بعدش هم رعایت کردم و اصلا مورد نداشتم!! مسترس و استرس و ای چیزا هم نداریم....به قول خاله نازنین من ...کات!!!
در مورد بانک خون بند ناف رویان هم چون ازم سوال نپرسیدین منم جوابی ندارم که بدم!!!

من ترجیح میدم برم بخوابم صبح 6 پاشم ایمیلم رو چک کنم البته اگه با این وضعیت گرفتگی بینی و روان بودنش با دبی 2000 بشه خوابید !!!
نکته کنکوری: مسخره ام نکنین که دماغت اگه گرفته پس چطور روونه
توضیح واضحات: سوراخ سمت راست گرفته سوراح سمت چپ روونه!!
پس شب همگی به خیر و خوشی.....با بوسه های فراوان
ههههه خانوم حنا نکته کنکوری ارشد اینکه الان اینطوریه! اگه به سمت چپ بخوابی اولش دوتاش روون میشه، بعدش چپی میگیره و راستی روون میشه :)))) میگی نه، امتحان کن!

منم برم تا صبح بچه ها نیومدن به خاطر این اراجیف کله منو نکندن وتا همسر گرامی از خستگی وا نرفته یه کم دل به دلش بدم که دااااغونه از خستگی بینوا. بوس و بای...
خانوم حنا جان چطوری؟نی نیات خوبن؟ ایشالا هم حالت زودتر خوب بشه وهم دفاع کنی وخلاص حالا خانومایه خوش تیپ هی پز بدین وخاطره بارداری ثبت کنین اگه با 95 کیلو برم آتلیه وبعدشم عکس بگیرم بنظرتون بعدش دخترم نمیگه آخه مادر این هیکل عکس گرفتن داشششششششششششت؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا من با دوربین معمولی میگیرم وبعدش قایم میکنم وفقط خودم نگاه میکنم خوبه؟؟؟؟؟؟؟/
سانی جون آره قشنگه مرسی خواهرمم همش همینو میگه ولی من موندم حالا چندتا دیگه اگه به ذهنت میرسه بگو مرسسسسسسسسسی گلم
سانی نشد دیگه....این نکته که گفتی همیشه در مورد من صحت داشت ولی نمیدونم این سوراخ سمت راست چه بلایی به سرش اومده که به این پهلو میشم ، به اون پهلو میشم، آفتاب مهتاب بالانس میزنم، مهتاب آفتاب بالانس میزنم، بالانس خالی میزنم ،رو دستام راه میرم، معلق می زنم اونم 6 تا پشت هم و غیره باز نمیشه که نمیشه بعد یهو در یه لحظه نادر شاتالاپ باز میشه و منو به زندگی امیدوارم میکنه و جند دقیقه بعد برای اینکه روم زیاد نشه باز میگیره!!!!

شبی جون فعلا دست به دعام که سام مریض نشه همین......عزیزم فکر کردی من مانکنم؟ نه عشقم روم زیاده وگرنه که شکمم دومتر جلوتر از خودم وارد میشه!!! ضمنا دخترت هم دلش بخواد با این مامان دوست داشتنی اش!!

راستی شبی من یه اسم شنیدم که البته اونقدر نی نیه خوشگل بود که این اسم به نظرم بامزه اومد و خییییییلی به صورت ماهش میومد و اکه اشتباه نکنم و اسم پسرت شایان باشه باهاش هم آهنگه ....جانان
سلام وصبحه همگی به خیر اووووووووه به به چه هوای خوبی چه مامانایه سحر خیزی آدم حال میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
ای تنبلا شماها به نی نیا صبحونه نمی دین ؟ پاشین گشنه شونه الان جیغ شون در میآد......
قربونت برم خانوم حنا جان شما لطف داری که دلداریم میدی مطمئنا شما هیکل میزون تری گلم ایشالا سامت هم مریض نمیشه نگران نباش....اسمه جانان رو تو ترکیه خیلی شنیدم ولی نمی دونستم اینجا م میذارن مرسی خوشگلم که گفتی وای دلم ضعف رفت یعنی نی نی منم اینقدر خوشگل میشه؟؟؟خوب حالا هر چی که از آب در بیاد من دوسش دارم دیگه چه کار کنم ......انشالا امروز با خبرای خوش از بهبودی خودت و از دنده راست بلند شدن مدیر گروهتون بیای و بدی........ توکل بر خدا
بقیهمامانا بوق بوووووووووووق بوق بیدار باشهههههههههههههههه کجاییییییییییین من امروز سحر خیزم و زرنگگگگگگ