2737
2734
عنوان

یادتونه ستاره خوشبختی فال قهوه تلفنی می گرفت برای من راست در اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 19986 بازدید | 64 پست
خدا رو شکر

دعا کن ما هم بریم
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍
عزیزم واست آرزوی خوشبختی دارم

یکی از دوستان قدیمی من اونجاست خیلی راضیه
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاله هرکی که دوست داره بره کارش د رست شه مامان اراد جون ١٧٠٠٠ تا صلوات نظر کن حتما درست میشه
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
به سلامتی

اما جینجر گرامی
این نتیجه تلاش شما بوده چون در جهت هدفی که برنامه ریزی کردید حرکت کردید نه نتیجه پیش بینی فال گیر!!!!!

این رشته اگه واقعا کار واسه ارائه داشته باشی ( استعداد بجوشه نه سطل سطل آب بریزی و زیرش کبریت بزنی بجوشه!) سریع پذیرش میاد

.....
پس با اطمینان می گم نتیجه زحمتشه

تو رو خدا حالا که می رید اونجا این توهمات جهان سومی فال و فالگیری رو بریزید دور

آدم واسه چیزی که تلاش کنه به دست میاره.... ما همه می تونیم با برنامه ریزی پیش بین های زندگی خودمون باشیم نه اینجوری که شما مطرح کردید!
2731
ماریانا جون من تمام حرفهای شما رو قبول دارم چون تو فالم افتاده بود که کارم درست مسلمه که نتیجه زحمتهای خودم بوده ولی ما شش سال پیش هم از طریق تخصص اقدام کردیم ولی اون موقع با اینکه زحمت بیشتری هم کشیدیم درست نشد حتی ستاره جون زمانش رو هم درست گفت در صورتیکه ما تصمیم داشتیم چند سال دیگه اقدام کنیم از طریق سرمایه گذاری
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2738
2706