2703
2553
عنوان

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| مشاهده متن کامل بحث + 234887 بازدید | 1104 پست
سلام
خوب امروز ، در حدود 5 هفته از کاشت موم میگذره. موهام رشد کرده بودن داشته باحاشون حال میکردم که شروع کردن به ریختن. البته این خوب طبیعیه . 3 ماه دیگه درمیان. یعنی عید موهام خوبن؟ خداکنه. البته هنوز خیلی هاشون نریختن. اما اینها هم میریزن. مشکلی ندارم و فعلا هم کلاه نمی ذارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سوپرایز شدم. من این تاپیک رو زدم اما اولاش جوابی دریافت مکردم و نا امید شدم و دیگه نیومدم اینجا تا اینکه تصادفی سر از اینجا در اوردم و کلی دوق کردم نظرات رو خوندم دستتون درد نکنه. پس همسرم قید تزریق پلاسما رو بزنه .... اخه الان موهاش در مرحله ای که فقط موهای جلو سرش کم شده و سرش داره دیده میشه تو نور و تار های موی سرش چلو ها خیلی نازک و ضعیف شده.... گفتم شاید ب این طریق جلو ریزشش گرفته شه.
یعنی صبر کنه موهاش بریزه بعد بکاره؟
برادرم تو سن 28 سالگی موهای جلو سرش بیشترش ریخت یکمی موند بعد که کاشت خیلی عالی شد کلی پر شد اما باز موهای قدیمیش ریخت و باز سرش کم مو هست حالا ... میخواست دوباره بکاره خوب شد اینجا فعال شد اسامی دکترای خوب و حالا دارم بهش معرفی کنم.
بازم بیاید و از تجربیاتتون بگین.
میبخشین آقای با تجربه میشه شماره تلفنتونو واسم میل کنین میخوا مداداشم باتون تماس بگیره و بیشتر بپرسه و مشورت کنه باهاتون
nasiim_nik@yahoo.com
سلام
ریزش موهام هنوز هست اما شدتش کمتر شده. شاید 30 تا 40 % اونها ریخته. نمیدونم یعنی بقیش هم میریزه؟ یعنی اگه نریزه بده یا خوبه؟ فردا میرم مطب و ازشون میپرسم.
اما در مورد موثر بودن یا نبودن پی آر پی بهتره فرد بره مشاوره. ریزش مو ها معمولا تا 30 ، 35 سالگی هست و بعد از اون کمتر میشه پس بهترین زمان کاشت بعد از 30 سالگی هست.
دوست دارم یک روز اگه وقت کردم در مورد ترمیم مو ( نه کاشت مو) بنویسم. سیستم مزخرفی که قبلا داشتم. چندتا تبلیغ دیدم از اینها که بدجوری دنبال فریب دادن بودن.
سلام
ریزش موهام هنوز هست اما شدتش کمتر شده. شاید 30 تا 40 % اونها ریخته. نمیدونم یعنی بقیش هم میریزه؟ یعنی اگه نریزه بده یا خوبه؟ فردا میرم مطب و ازشون میپرسم.
اما در مورد موثر بودن یا نبودن پی آر پی بهتره فرد بره مشاوره. ریزش مو ها معمولا تا 30 ، 35 سالگی هست و بعد از اون کمتر میشه پس بهترین زمان کاشت بعد از 30 سالگی هست.
دوست دارم یک روز اگه وقت کردم در مورد ترمیم مو ( نه کاشت مو) بنویسم. سیستم مزخرفی که قبلا داشتم. چندتا تبلیغ دیدم از اینها که بدجوری دنبال فریب دادن بودن.
2714
جناب ساسای محترم اینطوری که من تو سایتهای مختلف خوندم این ریزش مو بعد از کاشت مو کاملا طبیعی هست و نتیجه ی اصلی بعد از ٢ الی ٣ ماه دیگه معلوم میشه
نگران نباشد حتما با دکترتون مشورت کنید تا اطمینان خاطر پیدا کنید
سلام
بله موهای کاشته شده حدود یکماه پس از کاشت میریزن. که این طبیعی است. الان هم که 40 روز از کاشت موهای من میگذره در حدود 90% اونها ریختن!!! روز یکشنبه که رفتم دکتر گفت از این به بعد باید شستشوی موهات مثل موهای عادی باشه ( البته می گفت از 10 روز پیش باید این کار رو میکردی من دیر رفتم مطبش ) من هم شستم. آقا همش ریخت.

در مورد شستشو بعد از کاشت :
هفته اول فقط ترکیب شامپو و بتادین که باید روی سر ریخته بشه و با یک کاسه آب روش بریزیم. زیر دوش ممنوع ، ماساژ و دست زدن هم ممنوع
هفته دوم هم همین ترکیب رو فقط با دست آروم ماساژ بدین به سمت پایین
از هفته سوم میشه از دوش استفاده کرد و دیگه هم بتادین نمی خواد. باید موها رو به تدریج مثل موهای معمولی شست از هفته چهارم باید ماساژ داد زیر دوش به صورت چرخشی تا تمام پوسته پوسته های ناشی از کاشت مو بریزن.
موها بعد کاشت یه مدت کوتاهی به حالت استراحت در میان ،بعد هم شروع به رشد میکنن
که البته استفاده از محلول مونوکسیدن برای رشد مجدد موها خیلی موثره ،که صد در صد دکترتون براتون تجویز کرده
2706