موضوع بحث

کسی تا حالا جایی سراغ داره برای کاشت مو یا تزریق پلاسما؟ تهران و کرج!!

| 1396/01/23 | 21:29 949 بازدید
سلام آقای ساسا خیلی ممنون که تجربیاتتون رو اینجا مینویسید تا ماهم استفاده کنیم.امیدوارم نتیجه کار اونجور که دلتون میخواد بشه ... فقط میشه لطفا آدرس وشماره تلفن کلینیک و نحوه هماهنگی وتعیین نوبت ویزیت دکتر نیلفروشزاده بگید..
خیلی ممنون
1391/09/07
|
00:26
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
سلام
اولا خدمت اون دوست عزیزی که پرسیده بودن دکتر نیلفروش زاده کار پاک کردن تتو انجام میده یا خیر عرض کنم که پرسیدم و گفتند که خیر.
تلفن مطب دکتر نیلفروش زاده 88788707- 88885769 آدرسش هم جردن تقاطع میرداماد بالای داروخانه جردن هست.

خوب از خاطرات این دو سه روز بنویسم.
روز دوشنبه عمل پیوند مو به روش fit رو داشتم. تو این روش مو هارو تک تک برداشت میکنن و رو قسمت های مورد نظر میکارن. روش fut که هفته پیش انجام داده بودم به روش جراحی و این روش به نام غیرجراحی معروفه.
این عمل هم 11 ساعت طول کشید! جدی میگم البته 1 ساعتش به خاطر قطعی برق بود و عدم کارکرد دستگاه برق اضطراری تا ژنراتور وصل بشه 1 ساعت طول کشید!!!
البته تمام این مدت 9 تا 10 ساعت داشتن روسرم کار انجام میدادن. به نظرم خیلی دقیق و مسلما خیلی دلسوزانه کار کردن. دکتر نیلفروش کاشت رو انجام داد. لهجه اصفهانی جالبی داره و مثل همشهریهاش زرنگه!! خیلی خونسرده و لبخندی بر لب همیشه داره. سوال که ازش میکنی خیلی خوشگل و تر و تمیز میپیچونتت. یه جوری که جوابت نگرفتی اما راضی میشی!

خیلی خسته شدم . خیلی خیای خیلی . طفلی همکاراش دونفر خانم خیلی محترم و دلسوز بودن ( خانم طاهری و خانم پریسا ؟ ) طفلکی ها حسابی خسته شدن. ولی واقعا زحمتکش و دوست داشتنی بودن. نذاشتن آب تو دلم تکون بخوره. خدا بهشون عزت بده.
شب کمی درد داشتم و بینهایت خسته. خوابم برد و صبح کاملا سرحال بودم. پانسمان فرداش برداشتم و امروز چهارشنبه هم اومدم سرکار. کلاه هم نذاشتم. سرم مثل سربازهاس ( تو این روش موهاتون از ته میزنن) و جای یه رد بخیه بزرگ (هنوز بخیه ها رو نکشیدم) پشت سرم هست. بعضی از قسمتهای سرم هنوز زخمه که تا یکی دو هفته دیگه خوب میشن.
1391/09/08
|
09:34
میخوام عواملی که موثر هستن تو نتایج کاشت رو هم بنویسم.

به جز سطح طاسی و البته مهارت و وجدان تیم پزشکی به نظر من عوامل زیر ( البته حسب مطالعه و تجارب گرچه محدود) که به خصوصیات بانک مو شما برمیگرده :

تراکم مو در بانک مو
شل بودن پوست ( خاصیت ارتجاعی داشتن بهتره چون عرض نواری که برداشت میشه بیشتر و تعداد گرافت های مو هم بیشتره)
رنگ مو ( هرچه تیره تر بهتر)
ضخامت مو
خصوصیات گرافت ( گرافت مجموعه ای از ا تا 4 تار مو است) تو کاشت مو در حقیقت گرافت میکارن. اگه گرافت های شما چندتایی باشن خوب مسلما بهتره
نوع کاشت ( fut نتیجه اش بهتره چون تقریبا تمام موهای کاشته شده درمیان اما تو fit در حدود 70 تا 80% موها درمیان)
انجام مراقبت های بعد کاشت
و البته از همه مهمتر توکل به خدا و داشتن یک همسر پرانرژی و حمایت کننده !!!

1391/09/08
|
10:09
سلام خیلی ممنون که جواب دادیداتفاقا همون موقع تو نت یه سرچی کردم وجواب سوالامو گرفتم فقط یه سوال... یکی از بستگان ما دیروز اونجا رفته بود برای مشاوره گفتن حداقل قیمت fut 3700 و fit 1700 هست خواستم بدونم شما تخفیف گرفتید یا تواین چندروزه گرون کرده......بازم بیایدو خاطراتتون رو بنویسید که در چه حالید...ببینم میتونم راضی بشم که همسرم بره کاشت مو انجام بده یا نه
1391/09/09
|
02:19
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
سلام
بله . تخفیف گرفتم. البته به من گفتن 3500 و 1600 که من هم کمی تخفیف گرفتم. پزشکای دیگه ارزونتر هستن. دکتر علی وفائی هم به نظرم بد نبود. اون مجموعا fut و fit رو با 3300 هم میشد پیشش انجام داد. به نظر من اونهم دکتر خوبی بود.
1391/09/09
|
08:32
سلام
بله . تخفیف گرفتم. البته به من گفتن 3500 و 1600 که من هم کمی تخفیف گرفتم. پزشکای دیگه ارزونتر هستن. دکتر علی وفائی هم به نظرم بد نبود. اون مجموعا fut و fit رو با 3300 هم میشد پیشش انجام داد. به نظر من اونهم دکتر خوبی بود.
1391/09/09
|
08:32
اقای ساسا مبارکه
شما میدونید دکتر نیلفروش تزریق پلاسما هم انجام میده؟و هزینش چقدره؟
کلا در مورد این روش اطلاعی دارید؟
1391/09/10
|
13:15
دکتر خوب با قیمت مناسب برای PRP هم اگه کسیو میشناسید معرفی کنید لطفاً
1391/09/11
|
10:32
1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

سلام
دیبا خانم دکتر علی وفائی پیشنهاد میکنم قیمتش 40 درصد کمتر از نیلفروش هست. دکتر خوب و رو راستی هست. من اول میخواستم پیش ایشون برم همسرم رایم زد. البته که از نیلفروش زاده فعلا راضیم . به خاطر قیمت بالاش اول میخواستم برم پیش دکتر وفائی.
در مورد prp ( دکتر نیلفروش زاده هم انجام میده) اطلاعات دقیق ندارم. صحبت مختصری با دکتر نیلفروش داشتم ایشون میگفتن prp تزریق سلول بنیادی نیست تزریق پلاسما حاوی پلاکت هست که تحقیقاتش روی افراد دارای پیوند مو نشون داده تا 15% تونسته روی ضخامت مو و رویش مو موثر باشه . ایشون میگفتن که این روش خیلی بیهوده تبلیغ میشه. روش تزریق سلول های بنیادی استخراج شده از فولیکول مو رو بهتر میدونستن. برای من که اصلا تجویزش هم نکردن.
1391/09/11
|
12:14
سلام
دکتر نیلفروش زاده خودشون ویزیت نمیکنن و فقط عمل ها رو انجام میدن. من هم توسط همکاراشون مشاوره شدم اما عمل برداشت و کاشت ایشون انجام دادن.
1391/09/12
|
08:43
ممنون آقای ساسا از جوابتون
میشه بگید هزینه دکتر وفایی چقده ؟ اگه آدرس و تلفن دارید ازش برام بذارید ممنون بازم
1391/09/12
|
12:25
1
5
10
15
20
25
30
35
40

ممنون آقای ساسا از جوابتون
میشه بگید هزینه دکتر وفایی چقده ؟ اگه آدرس و تلفن دارید ازش برام بذارید ممنون بازم
1391/09/12
|
12:34
1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام
دکتر وفایی فقط درخصوص مشکلات مو و کاشت مو کار میکنن.البته متخصص پوست و مو هستند.
آدرس : بزرگراه آفریقا (جردن)، خیابان دستگردی (ظفر غربی)، پلاک 386
تلفن : 76-88653971

برای کاشت مو روش ترکیبی fit و fut رو که هر کدام یک روز کار میبره رو به من اول گفتن 4500 بعد من کلی چونه زدم به 3400 راضی شدن. اما به هرحال قسمت ما نبود.
1391/09/13
|
08:42
اگه دنبال لباس شیک برای نینیاتو هستین بیاین اینجا قول میدم پشیمون نمیشین

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=17213&ChatDate=13-9-1391&PageNumber=1
1391/09/13
|
20:33
با سلام
توروخدا یه دکتر عالی برای کاشت مو به من معرفی کنید .نیلفروش زاده خیلی گرونه .کی دیده کاره یه دکتره خوبو.واسه شوهرم میخوام...
دوستانه خوبمممممم
من عضو جدیدم
کمکم کنید
1391/09/18
|
16:35
سلام
تیم پزشکی خوب فقط یک عامل موفقیته. عوامل موفقیت تو کاشت مو چیزهای دیگه هم هستن که تو پست های قبلی نوشتمشون. اینکه نتیجه کار یه دکتر خوب شده لزوما نشون نمیده که تمام نتایجش خوب باشه. برای کاشت دقت کنید حتما حتما دکتر متخصص پوست باشه. و بعد اینکه کار برداشت و کاشت و خودش انجام بده. یه کلینیک میشناسم که اتفاقا معروفه خیلی هعم شیکه اما دکتر داخلی رئیسشه و تمام کار رو تکنیسین ها انجام میدن نه پزشک!!!

من تو تحقیقاتی که کردم این اسامی به نظرم خوب بودن : دکتر علی وفائی 88653971-6
دکتر قدرت زمانی 22044937
دکتر عباسی 88886700 و یه دکتری هم بود به اسم ابدالی که تلفنش ندارم. پیش هرکی بری اگه دکتر متخصص پوست باسابقه ای باشه .خوب میشه. تیم پزشکی هم خیلی مهمه. شاید مهمتر از دکتر. هواشون داشته باش.

راستی از خودم بگم الان روز 20 کاشت مو هست. موهام یک کمی رشد کرده مثل سربازها شدم. قبل از کاشت مو فکر میکردم چقدر این روزها سخته . با خودم میگفتم کلاه میذارم . اما تا حالا یک روز هم کلاه نذاشتم. خودم سخت میگرفتم. همینجوری میرم سرکار، خرید و برای تدریس هم میرم.
بعضی ها فکر میکنن مغزم عمل کردم!! دعا میکنن شفا بگیرم!!
البته بگم موهای کاشته شده ظرف یکماه میریزن و بعد از سه چهارماه دوباره درمیان. الان هم تک و توک دارن میریزن. باید ببینم اون موقع چیکار میتونم بکنم. دوست ندارم کلاه بذارم.
1391/09/19
|
09:05
سلام آقای ساسا
من خودمم خیلی دارم تحقیق میکنم آخه خیلی حساسم.شاید همین دکتر وفایی رو انتخاب کنم.شما خیلی کمکم کردید. ممنون.ایشالا همیشه از موهاتون رازی باشید
1391/09/19
|
12:11
فقط یه سوال آقای ساسا آیا دکتر نیلفروش زاده بهتون گفت باید برای رشد موها از ماینوکسیدیل هم استفاده کنید یا نیازی نیست؟
1391/09/19
|
12:13
ارسال پاسخ و نظر شما