2737
2734
سلام خانمهای تبریزی ... راستش بخاطر کمر درد و شکم درد نیاز شدید به خریدشکم بند بارداری خوب دارم ولی جایی رو سراغ ندارم اگر آدرسی رو می شناسید که شکم بند و لوازم بارداری از نوع خوبش میفروشندکه واقعا" بدرد بخور باشند لطفا" کمکم کنید ممنون میشم در ضمن برای خرید لباس بارداری مثل شلوارهای جین بارداری تبریز جایی رو می شناسید بهم معرفی کنید ... لطفا" راهنماییم کنید ازتون واقعا" ممنون میشم و دعاتون میکنم
سلام آرزو جاان خیابان شهناز رفتی؟

من اونجا به چشمم خورده
اولین مغازه ارک از سمت پایین که وارد بشی شلوار جین حاملگی هم نوشته که داره ولی من تا حالا قسمت نشده بخرم

ایشالا به زودی قسمتم میشه و منم می خرم

در مورد کمر بند با پزشکت هم مشورت کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبقه زیرزمین پاساژ اسکان ( تو آبرسان) یه دکون هست ( از پله ها که بری پایین، سمت راست را بگیر و برو ، نزدیکای آخر سالن زیرزمین).من شلوار جین بارداری از اونجا خریدم. خیلی هم راضی بودم. جنسش خوب بود
طبقه زیرزمین پاساژ اسکان ( تو آبرسان) یه دکون هست ( از پله ها که بری پایین، سمت راست را بگیر و برو ، نزدیکای آخر سالن زیرزمین).من شلوار جین بارداری از اونجا خریدم. خیلی هم راضی بودم. جنسش خوب بود
2738