2733
2739
عنوان

قد و وزن نینی تو 40 روزگی

49227 بازدید | 10 پست
وزن پسر من موقع تولد 3 کیلو دور سر 34 و قدش 49 سانت بود البته 12 روز زودتر بدنیا اومد .10 روزگی 2800 گرم شده بود. دیروز که 40 روزه بود وزنش
3700 .دور سر 37 و قدش 52 شده.

نمودار وزن و دور سرش خوبه ولی نمودار رشد قد ش زیاد خوب نیست خیلی نگرانم . نی نی ها ی شما چطور بودن؟

شیرم خوبه .پسرم هم به نظر خوب میخوره .تغذیم هم خوبه .چی کار کنم که قد و وزن پسرم خوب رشد کنه؟ به سرم زده بهش شیر خشک بدم!
تو رو خدا راهنماییم کنید.
چرا شیر خشک؟!!!! نده تو رو خدا !! نمی دونی من چه عذابی می کشم وقتی می بینم دخترم چسبیده به سینه های خشکم ! گاهی به خاطر اینکه آروم بشه می ذارم دهنش تا مثل پستونک بخوره! تا جایی که می دونم شربت روی به درد قد کشیدن نی نی ها میخوره با دکترش مشورت کن ... دختر من موقع تولد 51 بود با 2950 وزن و الان که رفته تو 4 ماه 61 سانت با 6 کیلو وزن ... دکتر دخترک گفته امگا 3 رو سوراخ کنم روزی 5 قطره بهش بدم اما من چون بدم میاد از بوی بدش این کار رو نکردم باز هم با پزشکش مشورت کن... شیر خشک هم خواستی بدی تو شب بده که بعدا نی نی سینه خودتونو بگیره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهنوش جان به نظرم پسرت نرماله خانمی ببین نی نی ها باید بین 20 - 30 گرم وزن بگیرن که خدا رو شکر گرفته

قدشم خوبه نگران نباش

سعی کن مایعات زیاد بخوری تا شیرت زیاد بیشتر بشه ماهیچه و آبگوشت و کاهو سوپ جو هم خیلی شیر و زیاد میکنه
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
2738
بعضی بچه ها رو گه تو مطب میبینم چطوری در عرض یکی دو ماه رشد کردن تعجب میکنم. میگم نکنه شیرم کیفیت ند ...

به حجم نیست به چرب بودن شیر هست . اگه بعضی وقتا شیر به حالت پنیری ازدهنش یکم اومد بیرون یعنی شیرت خوبه و چاق میشه